Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Links
Deelnemen

Klassement Reeks 2 - 2018-2019

Gesp. W G V DV DT DS PTN
1. Skwadra 28 19 3 6 191 78 113 41
2. Studax KFC Poperinge 28 19 2 7 200 103 97 40
3. Brandweer Poperinge 28 17 5 6 130 94 36 39
4. De Spitters 28 18 1 9 201 114 87 37
5. BV Service 28 18 1 9 169 98 71 37
6. De Sporthalle 28 17 3 8 159 115 44 37
7. FC Rechtendeure 28 16 4 8 174 121 53 36
8. De Blauwers 28 16 4 8 106 78 28 36
9. FC Geleie 28 13 2 13 138 154 -16 28
10. 't Projekt 28 11 2 15 114 99 15 24
11. De Fistons 28 10 4 14 134 125 9 24
12. De Keikopschotters 28 8 2 18 146 190 -44 18
13. ZVC Poging 2 28 5 1 22 67 176 -109 11
14. Bulldog's 28 3 1 24 103 201 -98 7
15. De Hoppeschotters 28 2 1 25 64 323 -259 5

Kalender Reeks 2 - 2018-2019

Ma 10/09/2018 18u30 N.Z FC Rechtendeure  -  ZVC Poging 2 : 4-2
Ma 10/09/2018 19u30 N.Z BV Service  -  De Keikopschotters : 5-2
Di 11/09/2018 20u30 N.Z Skwadra  -  Studax KFC Poperinge : 6-4
Di 11/09/2018 21u30 N.Z De Fistons  -  Bulldog's : 5-5
Do 13/09/2018 20u00 N.Z De Sporthalle  -  Brandweer Poperinge : 2-5
Do 13/09/2018 21u00 N.Z De Hoppeschotters  -  De Spitters : 1-29
Ma 17/09/2018 18u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  Skwadra : 2-3
Di 18/09/2018 20u30 N.Z De Spitters  -  FC Geleie : 2-4
Di 18/09/2018 21u30 N.Z Studax KFC Poperinge  -  De Fistons : 5-3
Do 20/09/2018 19u00 N.Z De Keikopschotters  -  't Projekt : 5-5
Do 20/09/2018 20u00 N.Z Bulldog's  -  FC Rechtendeure : 5-11
Do 20/09/2018 21u00 N.Z De Blauwers  -  BV Service : 1-4
Ma 24/09/2018 18u30 N.Z De Hoppeschotters  -  FC Geleie : 6-10
Ma 24/09/2018 19u30 N.Z BV Service  -  ZVC Poging 2 : 9-1
Ma 24/09/2018 18u45 O.Z 't Projekt  -  De Spitters : 6-3
Ma 24/09/2018 19u45 O.Z De Sporthalle  -  De Keikopschotters : 9-3
Ma 24/09/2018 20u45 O.Z Skwadra  -  De Blauwers : 6-2
Ma 24/09/2018 21u45 O.Z FC Rechtendeure  -  Brandweer Poperinge : 3-5
Di 2/10/2018 20u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  BV Service : 5-3
Do 4/10/2018 18u30 O.Z De Keikopschotters  -  Bulldog's : 10-8
Do 4/10/2018 19u30 O.Z De Blauwers  -  De Fistons : 7-1
Do 4/10/2018 19u00 N.Z De Hoppeschotters  -  't Projekt : 0-10
Do 4/10/2018 20u00 N.Z De Spitters  -  De Sporthalle : 5-1
Do 4/10/2018 21u00 N.Z ZVC Poging 2  -  Skwadra : 0-10
Ma 8/10/2018 18u30 N.Z 't Projekt  -  ZVC Poging 2 : 1-2
Ma 8/10/2018 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  De Spitters : 2-7
Ma 8/10/2018 18u45 O.Z Skwadra  -  FC Geleie : 5-6
Ma 8/10/2018 19u45 O.Z De Sporthalle  -  De Hoppeschotters : 8-2
Ma 8/10/2018 20u45 O.Z Bulldog's  -  Brandweer Poperinge : 2-6
Ma 8/10/2018 21u45 O.Z Studax KFC Poperinge  -  De Blauwers : 2-3
Di 16/10/2018 21u30 N.Z De Keikopschotters  -  Studax KFC Poperinge : 6-7
Do 18/10/2018 18u30 O.Z De Hoppeschotters  -  FC Rechtendeure : 1-13
Do 18/10/2018 19u30 O.Z ZVC Poging 2  -  De Fistons : 6-1
Do 18/10/2018 19u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  't Projekt : 4-3
Do 18/10/2018 20u00 N.Z De Blauwers  -  Bulldog's : 5-4
Do 18/10/2018 21u00 N.Z FC Geleie  -  De Sporthalle : 2-5
Ma 22/10/2018 18u30 N.Z BV Service  -  De Hoppeschotters : 7-5
Ma 22/10/2018 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  De Sporthalle : 6-6
Ma 22/10/2018 18u45 O.Z 't Projekt  -  FC Geleie : 3-5
Ma 22/10/2018 19u45 O.Z Skwadra  -  De Spitters : 3-4
Ma 22/10/2018 20u45 O.Z De Blauwers  -  De Keikopschotters : 7-0
Ma 22/10/2018 21u45 O.Z Studax KFC Poperinge  -  ZVC Poging 2 : 5-2
Di 23/10/2018 20u30 N.Z De Fistons  -  Brandweer Poperinge : 3-2
Di 6/11/2018 20u30 N.Z FC Rechtendeure  -  't Projekt : 6-7
Di 6/11/2018 21u30 N.Z De Spitters  -  Bulldog's : 8-3
Do 8/11/2018 18u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  Studax KFC Poperinge : 5-5
Do 8/11/2018 19u30 O.Z ZVC Poging 2  -  De Keikopschotters : 4-5
Do 8/11/2018 19u00 N.Z FC Geleie  -  BV Service : 5-3
Do 8/11/2018 20u00 N.Z De Sporthalle  -  Skwadra : 1-1
Do 8/11/2018 21u00 N.Z De Hoppeschotters  -  De Fistons : 2-16
Ma 12/11/2018 18u30 N.Z Studax KFC Poperinge  -  De Spitters : 9-3
Ma 12/11/2018 19u30 N.Z De Fistons  -  FC Geleie : 5-3
Ma 12/11/2018 18u45 O.Z Bulldog's  -  ZVC Poging 2 : 4-1
Ma 12/11/2018 19u45 O.Z Skwadra  -  De Hoppeschotters : 17-1
Ma 12/11/2018 20u45 O.Z 't Projekt  -  De Sporthalle : 2-5
Ma 12/11/2018 21u45 O.Z De Blauwers  -  Brandweer Poperinge : 1-1
Di 13/11/2018 21u30 N.Z BV Service  -  FC Rechtendeure : 7-5
Di 20/11/2018 20u30 N.Z 't Projekt  -  Skwadra : 2-4
Di 20/11/2018 21u30 N.Z ZVC Poging 2  -  De Blauwers : 2-3
Do 22/11/2018 18u30 O.Z De Sporthalle  -  BV Service : 4-2
Do 22/11/2018 19u30 O.Z FC Geleie  -  De Keikopschotters : 8-2
Do 22/11/2018 19u00 N.Z De Hoppeschotters  -  Bulldog's : 6-5
Do 22/11/2018 20u00 N.Z De Spitters  -  De Fistons : 9-6
Do 22/11/2018 21u00 N.Z FC Rechtendeure  -  Studax KFC Poperinge : 6-4
Ma 26/11/2018 18u30 N.Z FC Geleie  -  FC Rechtendeure : 5-7
Ma 26/11/2018 19u30 N.Z 't Projekt  -  De Blauwers : 4-5
Ma 26/11/2018 18u45 O.Z Bulldog's  -  Studax KFC Poperinge : 1-6
Ma 26/11/2018 19u45 O.Z ZVC Poging 2  -  De Hoppeschotters : 5-1
Ma 26/11/2018 20u45 O.Z De Fistons  -  De Keikopschotters : 3-3
Ma 26/11/2018 21u45 O.Z De Spitters  -  BV Service : 8-5
Di 4/12/2018 21u30 N.Z Studax KFC Poperinge  -  De Sporthalle : 3-5
Do 6/12/2018 18u30 O.Z De Keikopschotters  -  Skwadra : 3-16
Do 6/12/2018 19u30 O.Z ZVC Poging 2  -  De Spitters : 2-8
Do 6/12/2018 19u00 N.Z De Blauwers  -  FC Geleie : 4-4
Do 6/12/2018 20u00 N.Z De Fistons  -  't Projekt : 3-5
Do 6/12/2018 21u00 N.Z Bulldog's  -  BV Service : 3-19
Ma 10/12/2018 18u30 N.Z De Keikopschotters  -  Brandweer Poperinge : 3-8
Ma 10/12/2018 19u30 N.Z Studax KFC Poperinge  -  De Hoppeschotters : 22-2
Ma 10/12/2018 18u45 O.Z Skwadra  -  FC Rechtendeure : 6-6
Ma 10/12/2018 19u45 O.Z De Blauwers  -  De Spitters : 2-5
Ma 10/12/2018 20u45 O.Z BV Service  -  't Projekt : 5-4
Ma 10/12/2018 21u45 O.Z Bulldog's  -  FC Geleie : 3-6
Ma 17/12/2018 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  De Fistons : 5-4
Ma 17/12/2018 18u45 O.Z Brandweer Poperinge  -  ZVC Poging 2 : 7-0
Ma 17/12/2018 19u45 O.Z De Sporthalle  -  Bulldog's : 8-4
Ma 17/12/2018 20u45 O.Z De Hoppeschotters  -  De Blauwers : 2-10
Ma 17/12/2018 21u45 O.Z FC Geleie  -  Studax KFC Poperinge : 2-6
Di 18/12/2018 20u30 N.Z De Spitters  -  De Keikopschotters : 15-7
Do 3/01/2019 18u30 O.Z De Fistons  -  Skwadra : 3-4
Do 3/01/2019 19u30 O.Z De Blauwers  -  De Sporthalle : 4-2
Do 3/01/2019 19u00 N.Z De Keikopschotters  -  FC Rechtendeure : 9-12
Do 3/01/2019 20u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Spitters : 5-4
Do 3/01/2019 21u00 N.Z Studax KFC Poperinge  -  BV Service : 6-3
Ma 7/01/2019 18u30 N.Z FC Rechtendeure  -  De Blauwers : 2-1
Ma 7/01/2019 19u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Hoppeschotters : 10-0
Ma 7/01/2019 18u45 O.Z ZVC Poging 2  -  FC Geleie : 1-7
Ma 7/01/2019 19u45 O.Z De Fistons  -  De Sporthalle : 3-6
Ma 7/01/2019 20u45 O.Z Bulldog's  -  't Projekt : 2-7
Ma 7/01/2019 21u45 O.Z BV Service  -  Skwadra : 2-5
Ma 14/01/2019 18u30 N.Z 't Projekt  -  Studax KFC Poperinge : 1-4
Ma 14/01/2019 19u30 N.Z Skwadra  -  Bulldog's : 16-3
Ma 14/01/2019 18u45 O.Z FC Geleie  -  Brandweer Poperinge : 5-6
Ma 14/01/2019 19u45 O.Z De Sporthalle  -  ZVC Poging 2 : 9-6
Ma 14/01/2019 20u45 O.Z BV Service  -  De Fistons : 7-2
Ma 14/01/2019 21u45 O.Z De Hoppeschotters  -  De Keikopschotters : 1-8
Di 22/01/2019 21u30 N.Z Studax KFC Poperinge  -  Skwadra : 5-1
Do 24/01/2019 18u30 O.Z De Keikopschotters  -  BV Service : 2-9
Do 24/01/2019 19u30 O.Z ZVC Poging 2  -  FC Rechtendeure : 1-15
Do 24/01/2019 19u00 NZ De Blauwers  -  't Projekt : 3-0
Do 24/01/2019 20u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Sporthalle : 3-4
Do 24/01/2019 21u00 N.Z De Spitters  -  De Hoppeschotters : 19-3
Ma 28/01/2019 18u30 N.Z De Hoppeschotters  -  ZVC Poging 2 : 2-2
Ma 28/01/2019 19u30 N.Z BV Service  -  De Blauwers : 5-5
Ma 28/01/2019 18u45 O.Z De Fistons  -  Studax KFC Poperinge : 3-8
Ma 28/01/2019 19u45 O.Z FC Rechtendeure  -  Bulldog's : 16-0
Ma 28/01/2019 20u45 O.Z FC Geleie  -  De Spitters : 4-10
Ma 28/01/2019 21u45 O.Z 't Projekt  -  De Keikopschotters : 3-6
Di 5/02/2019 20u30 N.Z Studax KFC Poperinge  -  Bulldog's : 16-4
Do 7/02/2019 18u30 O.Z De Blauwers  -  Skwadra : 4-0
Do 7/02/2019 19u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  FC Rechtendeure : 4-4
Do 7/02/2019 19u00 NZ De Keikopschotters  -  De Sporthalle : 5-9
Do 7/02/2019 20u00 N.Z ZVC Poging 2  -  BV Service : 0-10
Do 7/02/2019 21u00 N.Z FC Geleie  -  De Hoppeschotters : 11-0
Do 14/02/2019 19u00 NZ BV Service  -  De Sporthalle : 7-1
Do 14/02/2019 20u00 N.Z De Hoppeschotters  -  Skwadra : 2-12
Do 14/02/2019 21u00 N.Z 't Projekt  -  Bulldog's : 2-4
Di 19/02/2019 20u30 N.Z De Blauwers  -  Studax KFC Poperinge : 2-6
Di 19/02/2019 21u30 N.Z De Hoppeschotters  -  De Sporthalle : 2-12
Do 21/02/2019 18u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  Bulldog's : 5-4
Do 21/02/2019 19u30 O.Z De Keikopschotters  -  De Fistons : 3-6
Do 21/02/2019 19u00 N.Z ZVC Poging 2  -  't Projekt : 1-5
Do 21/02/2019 20u00 N.Z FC Geleie  -  Skwadra : 1-15
Do 21/02/2019 21u00 N.Z De Spitters  -  FC Rechtendeure : 4-3
Ma 25/02/2019 18u30 N.Z De Sporthalle  -  FC Geleie : 10-0
Ma 25/02/2019 19u30 N.Z BV Service  -  De Spitters : 6-5
Ma 25/02/2019 18u45 O.Z De Fistons  -  ZVC Poging 2 : 7-2
Ma 25/02/2019 19u45 O.Z 't Projekt  -  Brandweer Poperinge : 2-3
Ma 25/02/2019 20u45 O.Z FC Rechtendeure  -  De Hoppeschotters : 5-2
Ma 25/02/2019 21u45 O.Z Studax KFC Poperinge  -  De Keikopschotters : 9-2
Di 26/02/2019 20u30 N.Z Bulldog's  -  De Blauwers : 0-3
Di 5/03/2019 20u30 N.Z De Hoppeschotters  -  BV Service : 0-17
Di 5/03/2019 21u30 N.Z De Spitters  -  Skwadra : 2-3
Do 7/03/2019 18u30 O.Z De Keikopschotters  -  De Blauwers : 1-6
Do 7/03/2019 19u30 O.Z ZVC Poging 2  -  Studax KFC Poperinge : 3-13
Do 7/03/2019 19u00 NZ Brandweer Poperinge  -  De Fistons : 3-4
Do 7/03/2019 20u00 N.Z FC Geleie  -  't Projekt : 3-7
Do 7/03/2019 21u00 N.Z De Sporthalle  -  FC Rechtendeure : 6-4
Di 12/03/2019 20u30 N.Z Skwadra  -  ZVC Poging 2 : 8-0
Di 12/03/2019 21u30 N.Z Bulldog's  -  De Keikopschotters : 9-6
Do 14/03/2019 18u30 O.Z De Sporthalle  -  De Spitters : 5-7
Do 14/03/2019 19u30 O.Z De Fistons  -  De Blauwers : 4-6
Do 14/03/2019 19u00 N.Z FC Rechtendeure  -  FC Geleie : 10-3
Do 14/03/2019 20u00 N.Z 't Projekt  -  De Hoppeschotters : 8-3
Do 14/03/2019 21u00 N.Z BV Service  -  Brandweer Poperinge : 2-3
Di 19/03/2019 20u30 N.Z De Spitters  -  Studax KFC Poperinge : 6-4
Do 21/03/2019 18u30 O.Z ZVC Poging 2  -  Bulldog's : 3-1
Do 21/03/2019 19u30 O.Z De Sporthalle  -  't Projekt : 2-4
Do 21/03/2019 19u00 NZ FC Geleie  -  De Fistons : 3-7
Do 21/03/2019 20u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Blauwers : 5-0
Do 21/03/2019 21u00 N.Z FC Rechtendeure  -  BV Service : 6-4
Ma 25/03/2019 18u30 N.Z Studax KFC Poperinge  -  FC Rechtendeure : 3-8
Ma 25/03/2019 19u30 N.Z De Blauwers  -  ZVC Poging 2 : 6-4
Ma 25/03/2019 18u45 O.Z De Keikopschotters  -  FC Geleie : 20-4
Ma 25/03/2019 19u45 O.Z Bulldog's  -  De Hoppeschotters : 6-13
Ma 25/03/2019 20u45 O.Z De Fistons  -  De Spitters : 5-5
Ma 25/03/2019 21u45 O.Z Skwadra  -  't Projekt : 6-4
Ma 1/04/2019 19u45 O.Z Skwadra  -  Brandweer Poperinge : 12-5
Ma 1/04/2019 20u45 O.Z Bulldog's  -  De Fistons : 3-8
Ma 1/04/2019 21u45 O.Z De Spitters  -  't Projekt : 3-5
Di 2/04/2019 20u30 N.Z De Keikopschotters  -  ZVC Poging 2 : 3-1
Di 2/04/2019 21u30 N.Z BV Service  -  FC Geleie : 2-5
Do 3/04/2019 18u30 O.Z De Fistons  -  De Hoppeschotters : 19-1
Do 3/04/2019 19u30 O.Z Skwadra  -  De Sporthalle : 3-6
Do 3/04/2019 19u00 N.Z Studax KFC Poperinge  -  Brandweer Poperinge : 6-6
Do 3/04/2019 20u00 N.Z 't Projekt  -  FC Rechtendeure : 3-3
Do 3/04/2019 21u00 N.Z Bulldog's  -  De Spitters : 4-12
Di 16/04/2019 21u30 N.Z De Spitters  -  Brandweer Poperinge : 2-3
Do 18/04/2019 18u30 O.Z De Sporthalle  -  De Blauwers : 3-3
Do 18/04/2019 19u30 O.Z Skwadra  -  De Fistons : 2-2
Do 18/04/2019 19u00 N.Z BV Service  -  Studax KFC Poperinge : 8-7
Do 18/04/2019 20u00 N.Z FC Rechtendeure  -  De Keikopschotters : 8-5
Do 18/04/2019 21u00 N.Z FC Geleie  -  ZVC Poging 2 : 8-3
Di 23/04/2019 20u30 N.Z De Sporthalle  -  Studax KFC Poperinge : 4-10
Di 23/04/2019 21u30 N.Z FC Geleie  -  De Blauwers : 6-2
Do 25/04/2019 18u30 O.Z De Spitters  -  ZVC Poging 2 : 12-3
Do 25/04/2019 19u30 O.Z Skwadra  -  De Keikopschotters : 10-1
Do 25/04/2019 19u00 NZ De Hoppeschotters  -  Brandweer Poperinge : 1-6
Do 25/04/2019 20u00 N.Z BV Service  -  Bulldog's : 4-3
Do 25/04/2019 21u00 N.Z 't Projekt  -  De Fistons : 5-1
Ma 29/04/2019 18u30 N.Z 't Projekt  -  BV Service : 1-4
Ma 29/04/2019 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  Skwadra : 0-8
Ma 29/04/2019 18u45 O.Z De Sporthalle  -  De Fistons : 5-6
Ma 29/04/2019 19u45 O.Z De Spitters  -  De Blauwers : 4-0
Ma 29/04/2019 20u45 O.Z De Hoppeschotters  -  Studax KFC Poperinge : 2-16
Ma 29/04/2019 21u45 O.Z FC Geleie  -  Bulldog's : 10-0
Di 30/04/2019 20u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Keikopschotters : 6-4
Ma 6/05/2019 19u45 O.Z Studax KFC Poperinge  -  FC Geleie : 5-3
Ma 6/05/2019 20u45 O.Z De Blauwers  -  De Hoppeschotters : 5-1
Ma 6/05/2019 21u45 O.Z ZVC Poging 2  -  Brandweer Poperinge : 7-2
Do 9/05/2019 19u30 O.Z De Fistons  -  FC Rechtendeure : 3-4
Do 9/05/2019 19u00 NZ Skwadra  -  BV Service : 3-4
Do 9/05/2019 20u00 N.Z De Keikopschotters  -  De Spitters : 10-0
Do 9/05/2019 21u00 N.Z Bulldog's  -  De Sporthalle : 10-13
Ma 13/05/2019 19u45 O.Z De Keikopschotters  -  De Hoppeschotters : 12-2
Ma 13/05/2019 20u45 O.Z ZVC Poging 2  -  De Sporthalle : 3-8
Ma 13/05/2019 21u45 O.Z Studax KFC Poperinge  -  't Projekt : 4-3
Do 16/05/2019 19u30 O.Z Bulldog's  -  Skwadra : 3-6
Do 16/05/2019 19u00 N.Z De Blauwers  -  FC Rechtendeure : 6-0
Do 16/05/2019 20u00 N.Z De Fistons  -  BV Service : 1-6
Do 16/05/2019 21u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  FC Geleie : 5-5

Reeks 1
1. Poper-Ink - Pearle 5 10
2. ZVC Bouwwerken Turcq 6 9
3. De Flamingo's 6 7
Volledige stand »
Reeks 2
1. BV Service 5 9
2. ZVC Verano 5 9
3. D'n Hommelzak 6 8
Volledige stand »
Reeks 3
1. Tuinen Vanthournout 5 8
2. ZVC De Keikopschotters 4 8
3. Studax KFC Poperinge 6 8
Volledige stand »