Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Links
Deelnemen


Kalender Reeks 1

Ma 5/09/2022 18u30 NZ Inflarent  -  De Spitters : 2-7
Ma 5/09/2022 19u45 OZ t Fabriekje  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 1-5
Di 6/09/2022 20u00 NZ St. Sixtus  -  ZVC Outside : 1-2
Do 8/09/2022 18u30 OZ Les Pilipoches  -  De Kosmonauten : 3-9
Do 8/09/2022 19u30 NZ CC@PS  -  Arsenal : 9-15
Do 8/09/2022 21u30 NZ BV Service  -  D'n Hommelzak : 0-8
Ma 12/09/2022 19u30 NZ De Kosmonauten  -  Inflarent : 11-1
Ma 12/09/2022 18u45 OZ ZVC Outside  -  D'n Hommelzak : 4-4
Di 13/09/2022 20u00 NZ Les Pilipoches  -  t Fabriekje : 6-2
Do 15/09/2022 18u30 OZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  BV Service : 10-0
Do 15/09/2022 18u30 NZ CC@PS  -  St. Sixtus : 8-3
Do 15/09/2022 20u30 NZ Arsenal  -  De Spitters : 4-2
Ma 19/09/2022 19u30 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  Inflarent : 9-3
Ma 19/09/2022 19u45 OZ D'n Hommelzak  -  De Spitters : 4-3
Ma 19/09/2022 20u45 OZ BV Service  -  ZVC Outside : 4-2
Do 22/09/2022 18u30 NZ Arsenal  -  Les Pilipoches : 4-3
Do 22/09/2022 20u30 NZ t Fabriekje  -  CC@PS : 3-6
Do 22/09/2022 21u30 NZ St. Sixtus  -  De Kosmonauten : 0-6
Ma 26/09/2022 18u30 NZ ZVC Outside  -  Inflarent : 1-2
Ma 26/09/2022 18u45 OZ De Kosmonauten  -  t Fabriekje : 6-0
Ma 26/09/2022 19u45 OZ CC@PS  -  Les Pilipoches : 1-6
Di 27/09/2022 21u00 NZ D'n Hommelzak  -  Arsenal : 4-13
Do 29/09/2022 18u30 NZ De Spitters  -  BV Service : 6-5
Do 29/09/2022 21u30 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  St. Sixtus : 6-3
Ma 3/10/2022 19u30 NZ Arsenal  -  BV Service : 9-2
Ma 3/10/2022 20u45 OZ De Spitters  -  St. Sixtus : 4-5
Di 4/10/2022 20u00 NZ De Kosmonauten  -  CC@PS : 10-1
Di 4/10/2022 21u00 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  Les Pilipoches : 7-4
Do 6/10/2022 19u30 OZ ZVC Outside  -  t Fabriekje : 4-3
Do 6/10/2022 20u30 NZ D'n Hommelzak  -  Inflarent : 6-4
Ma 10/10/2022 18u30 NZ t Fabriekje  -  BV Service : 5-4
Ma 10/10/2022 18u45 OZ CC@PS  -  De Spitters : 8-3
Do 13/10/2022 19u30 OZ De Kosmonauten  -  ZVC Outside : 8-1
Do 13/10/2022 19u30 NZ St. Sixtus  -  Inflarent : 1-4
Do 13/10/2022 20u30 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  Arsenal : 3-7
Ma 17/10/2022 18u30 NZ Arsenal  -  St. Sixtus : 7-5
Ma 17/10/2022 19u45 OZ BV Service  -  Les Pilipoches : 3-11
Ma 17/10/2022 20u45 OZ De Spitters  -  De Kosmonauten : 4-6
Di 18/10/2022 21u00 NZ Inflarent  -  t Fabriekje : 4-9
Do 20/10/2022 18u30 OZ D'n Hommelzak  -  CC@PS : 4-3
Do 20/10/2022 19u30 NZ ZVC Outside  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 3-7
Ma 24/10/2022 18u30 NZ De Kosmonauten  -  D'n Hommelzak : 12-1
Ma 24/10/2022 18u45 OZ ZVC Outside  -  Arsenal : 3-4
Di 25/10/2022 20u00 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  De Spitters : 4-3
Do 27/10/2022 18u30 OZ Les Pilipoches  -  Inflarent : 12-1
Do 27/10/2022 18u30 NZ t Fabriekje  -  St. Sixtus : 3-2
Do 27/10/2022 20u30 NZ CC@PS  -  BV Service : 5-1
Ma 14/11/2022 18u45 OZ CC@PS  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 5-9
Ma 14/11/2022 19u45 OZ St. Sixtus  -  D'n Hommelzak : 3-11
Di 15/11/2022 21u00 NZ Arsenal  -  De Kosmonauten : 3-6
Do 17/11/2022 19u30 OZ Les Pilipoches  -  ZVC Outside : 4-2
Do 17/11/2022 19u30 NZ t Fabriekje  -  De Spitters : 0-7
Do 17/11/2022 21u30 NZ Inflarent  -  BV Service : 7-1
Ma 21/11/2022 18u30 NZ D'n Hommelzak  -  t Fabriekje : 3-6
Ma 21/11/2022 19u30 NZ De Spitters  -  Les Pilipoches : 1-10
Ma 21/11/2022 20u45 OZ BV Service  -  St. Sixtus : 1-1
Do 24/11/2022 18u30 NZ ZVC Outside  -  CC@PS : 3-3
Do 24/11/2022 21u30 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  De Kosmonauten : 2-6
Ma 28/11/2022 18u30 NZ Les Pilipoches  -  D'n Hommelzak : 2-4
Ma 28/11/2022 19u30 NZ Inflarent  -  Arsenal : 3-8
Ma 5/12/2022 18u30 NZ Inflarent  -  CC@PS  
Ma 5/12/2022 18u45 OZ De Spitters  -  ZVC Outside  
Di 6/12/2022 20u00 NZ St. Sixtus  -  Les Pilipoches  
Do 8/12/2022 18u30 OZ BV Service  -  De Kosmonauten  
Do 8/12/2022 19u30 OZ D'n Hommelzak  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Do 8/12/2022 20u30 NZ t Fabriekje  -  Arsenal  
Ma 19/12/2022 18u30 NZ De Kosmonauten  -  Les Pilipoches  
Ma 19/12/2022 18u45 OZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  t Fabriekje  
Ma 19/12/2022 19u45 OZ D'n Hommelzak  -  BV Service  
Di 20/12/2022 21u00 NZ ZVC Outside  -  St. Sixtus  
Do 22/12/2022 19u30 OZ Arsenal  -  CC@PS  
Do 22/12/2022 20u30 NZ De Spitters  -  Inflarent  
Ma 9/01/2023 19u30 NZ BV Service  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Ma 9/01/2023 19u45 OZ t Fabriekje  -  Les Pilipoches  
Ma 10/01/2022 21u00 NZ D'n Hommelzak  -  ZVC Outside  
Do 12/01/2023 18u30 OZ St. Sixtus  -  CC@PS  
Do 12/01/2023 20u30 NZ Inflarent  -  De Kosmonauten  
Do 12/01/2023 21u30 NZ De Spitters  -  Arsenal  
Ma 30/01/2023 19u30 NZ Inflarent  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Ma 30/01/2023 19u45 OZ Les Pilipoches  -  Arsenal  
Di 31/01/2023 21u00 NZ De Kosmonauten  -  St. Sixtus  
Do 2/02/2023 18u30 OZ CC@PS  -  t Fabriekje  
Do 2/02/2023 19u30 NZ ZVC Outside  -  BV Service  
Do 2/02/2023 20u30 NZ De Spitters  -  D'n Hommelzak  
Ma 6/02/2023 18u30 NZ Inflarent  -  ZVC Outside  
Ma 6/02/2023 18u45 OZ St. Sixtus  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Ma 6/02/2023 20u45 OZ t Fabriekje  -  De Kosmonauten  
Di 7/02/2023 21u00 NZ Arsenal  -  D'n Hommelzak  
Do 9/02/2023 18u30 NZ BV Service  -  De Spitters  
Do 9/02/2023 21u30 NZ Les Pilipoches  -  CC@PS  
Ma 13/02/2023 19u30 NZ Les Pilipoches  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Ma 13/02/2023 19u45 OZ t Fabriekje  -  ZVC Outside  
Do 16/02/2023 19u30 OZ Inflarent  -  D'n Hommelzak  
Do 16/02/2023 19u30 NZ CC@PS  -  De Kosmonauten  
Do 16/02/2023 20u30 NZ St. Sixtus  -  De Spitters  
Do 16/02/2023 21u30 NZ BV Service  -  Arsenal  
Ma 20/02/2023 18u30 NZ D'n Hommelzak  -  Les Pilipoches  
Ma 20/02/2023 19u45 OZ Arsenal  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Ma 20/02/2023 20u45 OZ De Spitters  -  CC@PS  
Do 23/02/2023 18u30 NZ ZVC Outside  -  De Kosmonauten  
Do 23/02/2023 20u30 NZ BV Service  -  t Fabriekje  
Do 23/02/2023 21u30 NZ Inflarent  -  St. Sixtus  
Ma 27/02/2023 18u30 NZ t Fabriekje  -  Inflarent  
Ma 27/02/2023 18u45 OZ CC@PS  -  D'n Hommelzak  
Do 2/03/2023 18u30 OZ Les Pilipoches  -  BV Service  
Do 2/03/2023 19u30 OZ St. Sixtus  -  Arsenal  
Do 2/03/2023 19u30 NZ De Kosmonauten  -  De Spitters  
Do 9/03/2023 21u30 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  ZVC Outside  
Ma 13/03/2023 18u30 NZ De Spitters  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Ma 13/03/2023 20u45 OZ BV Service  -  CC@PS  
Di 14/03/2023 21u00 NZ Arsenal  -  ZVC Outside  
Do 16/03/2023 18u30 OZ Inflarent  -  Les Pilipoches  
Do 16/03/2023 18u30 NZ D'n Hommelzak  -  De Kosmonauten  
Do 16/03/2023 21u30 NZ St. Sixtus  -  t Fabriekje  
Ma 20/03/2023 19u30 NZ De Kosmonauten  -  Arsenal  
Ma 20/03/2023 19u45 OZ BV Service  -  Inflarent  
Di 21/03/2023 20u00 NZ De Spitters  -  t Fabriekje  
Do 23/03/2023 19u30 OZ D'n Hommelzak  -  St. Sixtus  
Do 23/03/2023 19u30 NZ ZVC Outside  -  Les Pilipoches  
Do 23/03/2023 20u30 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  CC@PS  
Ma 17/04/2023 18u30 NZ ZVC Bouwwerken Turcq  -  D'n Hommelzak  
Ma 17/04/2023 18u45 OZ Arsenal  -  t Fabriekje  
Ma 17/04/2023 20u45 OZ ZVC Outside  -  De Spitters  
Di 18/04/2023 20u00 NZ CC@PS  -  Inflarent  
Do 20/04/2023 19u30 OZ De Kosmonauten  -  BV Service  
Do 20/04/2023 21u30 NZ Les Pilipoches  -  St. Sixtus  
Di 2/05/2023 20u00 NZ De Kosmonauten  -  ZVC Bouwwerken Turcq  
Ma 8/05/2023 19u45 OZ t Fabriekje  -  D'n Hommelzak  
Ma 8/05/2023 20u45 OZ Arsenal  -  Inflarent  
Do 11/05/2023 18u30 NZ CC@PS  -  ZVC Outside  
Do 11/05/2023 19u30 NZ St. Sixtus  -  BV Service  
Do 11/05/2023 20u30 NZ Les Pilipoches  -  De Spitters  


Reeks 1
1. De Kosmonauten 10 20
2. Arsenal 10 18
3. ZVC Bouwwerken Turcq 10 16
4. D'n Hommelzak 10 13
5. Les Pilipoches 10 12
Volledige stand »
Reeks 2
1. FC Rechtendeure 11 16
2. Annie-Trans 11 14
3. ZVC Nio Living 10 14
4. ZVC De Keikopschotters 11 14
5. FC Commerce 11 13
Volledige stand »