Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Links
Deelnemen


Kalender Reeks 2

Ma 5/09/2022 19u30 NZ De Sporthalle  -  ZVC Nio Living : 3-0
Ma 5/09/2022 18u45 OZ De Fistons  -  ZVC De Keikopschotters : 1-3
Ma 5/09/2022 20u45 OZ De Blauwers  -  ZVC Skwadra : 2-0
Di 6/09/2022 21u00 NZ 't Projekt  -  Annie-Trans : 5-9
Do 8/09/2022 19u30 OZ FC De Bearn  -  FC Rechtendeure : 5-6
Do 8/09/2022 18u30 NZ FC Commerce  -  De Sterresjotters : 11-5
Do 8/09/2022 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  De Hoppeshotters : 5-0
Ma 12/09/2022 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  't Projekt : 1-10
Ma 12/09/2022 19u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  De Sporthalle : 5-5
Ma 12/09/2022 20u45 OZ Annie-Trans  -  FC De Bearn : 4-3
Di 13/09/2022 21u00 NZ ZVC Nio Living  -  De Blauwers : 5-2
Do 15/09/2022 19u30 OZ ZVC Skwadra  -  ZVC Poging 6 : 6-1
Do 15/09/2022 19u30 NZ De Sterresjotters  -  De Fistons : 0-5
Do 15/09/2022 21u30 NZ FC Rechtendeure  -  FC Commerce : 7-1
Ma 19/09/2022 18u30 NZ De Blauwers  -  ZVC De Keikopschotters : 1-0
Ma 19/09/2022 18u45 OZ FC De Bearn  -  De Hoppeshotters : 11-3
Di 20/09/2022 20u00 NZ De Sporthalle  -  De Sterresjotters : 5-2
Di 20/09/2022 21u00 NZ De Fistons  -  FC Rechtendeure : 0-6
Do 22/09/2022 18u30 OZ ZVC Skwadra  -  ZVC Nio Living : 1-2
Do 22/09/2022 19u30 OZ FC Commerce  -  Annie-Trans : 4-7
Do 22/09/2022 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  't Projekt : 3-1
Ma 26/09/2022 19u30 NZ De Sterresjotters  -  De Blauwers : 6-3
Ma 26/09/2022 20u45 OZ De Hoppeshotters  -  FC Commerce : 0-16
Di 27/09/2022 20u00 NZ ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Skwadra : 3-3
Do 29/09/2022 18u30 OZ Annie-Trans  -  De Fistons : 4-7
Do 29/09/2022 19u30 OZ FC Rechtendeure  -  De Sporthalle : 6-3
Do 29/09/2022 19u30 NZ 't Projekt  -  FC De Bearn : 4-3
Do 29/09/2022 20u30 NZ ZVC Nio Living  -  ZVC Poging 6 : 3-1
Ma 3/10/2022 18u30 NZ ZVC Poging 6  -  FC De Bearn : 1-4
Ma 3/10/2022 18u45 OZ FC Commerce  -  't Projekt : 2-5
Ma 3/10/2022 19u45 OZ De Sporthalle  -  Annie-Trans : 3-12
Do 6/10/2022 18u30 OZ De Blauwers  -  FC Rechtendeure : 6-3
Do 6/10/2022 18u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Sterresjotters : 6-2
Do 6/10/2022 19u30 NZ De Fistons  -  De Hoppeshotters : 10-1
Do 6/10/2022 21u30 NZ ZVC Nio Living  -  ZVC De Keikopschotters : 4-1
Ma 10/10/2022 19u30 NZ 't Projekt  -  De Fistons : 2-3
Ma 10/10/2022 19u45 OZ Annie-Trans  -  De Blauwers : 3-4
Ma 10/10/2022 20u45 OZ De Sterresjotters  -  ZVC Nio Living : 1-3
Do 13/10/2022 18u30 OZ FC De Bearn  -  FC Commerce : 7-5
Do 13/10/2022 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Poging 6 : 7-1
Do 13/10/2022 21u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC Skwadra : 6-2
Ma 17/10/2022 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  Annie-Trans : 6-5
Ma 17/10/2022 18u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  De Sterresjotters : 5-3
Di 18/10/2022 20u00 NZ De Blauwers  -  De Hoppeshotters : 13-0
Do 20/10/2022 19u30 OZ ZVC Nio Living  -  FC Rechtendeure : 2-1
Do 20/10/2022 18u30 NZ De Sporthalle  -  't Projekt : 7-3
Do 20/10/2022 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  FC Commerce : 1-9
Do 20/10/2022 21u30 NZ De Fistons  -  FC De Bearn : 3-2
Ma 24/10/2022 19u30 NZ FC De Bearn  -  De Sporthalle : 1-7
Ma 24/10/2022 19u45 OZ De Hoppeshotters  -  ZVC Skwadra : 1-5
Ma 24/10/2022 20u45 OZ 't Projekt  -  De Blauwers : 0-5
Di 25/10/2022 21u00 NZ Annie-Trans  -  ZVC Nio Living : 4-2
Do 27/10/2022 19u30 OZ De Sterresjotters  -  ZVC Poging 6 : 5-2
Do 27/10/2022 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC De Keikopschotters : 2-4
Do 27/10/2022 21u30 NZ FC Commerce  -  De Fistons : 5-3
Ma 14/11/2022 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  De Hoppeshotters : 10-0
Ma 14/11/2022 19u30 NZ De Blauwers  -  FC De Bearn : 2-4
Ma 14/11/2022 20u45 OZ ZVC Poging 6  -  De Fistons : 2-7
Di 15/11/2022 20u00 NZ De Sporthalle  -  FC Commerce : 5-5
Do 17/11/2022 18u30 OZ De Sterresjotters  -  FC Rechtendeure : 2-8
Do 17/11/2022 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  Annie-Trans : 10-0 (ff)
Do 17/11/2022 20u30 NZ ZVC Skwadra  -  't Projekt : 3-6
Ma 21/11/2022 18u45 OZ FC De Bearn  -  ZVC Skwadra : 4-8
Ma 21/11/2022 19u45 OZ De Hoppeshotters  -  ZVC De Keikopschotters : 2-6
Do 24/11/2022 18u30 OZ FC Commerce  -  De Blauwers : 6-4
Do 24/11/2022 19u30 OZ De Fistons  -  De Sporthalle : 3-7
Do 24/11/2022 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC Poging 6 : 6-4
Do 24/11/2022 20u30 NZ Annie-Trans  -  De Sterresjotters : 10-3
Ma 28/11/2022 18u45 OZ De Hoppeshotters  -  FC Rechtendeure : 5-6
Ma 28/11/2022 19u45 OZ 't Projekt  -  De Sterresjotters : 4-5
Ma 28/11/2022 20u45 OZ De Sporthalle  -  De Blauwers : 4-4
Do 1/12/2022 18u30 NZ FC De Bearn  -  ZVC De Keikopschotters : 9-4
Do 1/12/2022 19u30 NZ FC Commerce  -  ZVC Nio Living : 4-3
Do 1/12/2022 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  Annie-Trans : 2-6
Do 1/12/2022 21u30 NZ De Fistons  -  ZVC Skwadra : 2-3
Ma 5/12/2022 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  De Sporthalle  
Ma 5/12/2022 19u45 OZ De Blauwers  -  De Fistons  
Ma 5/12/2022 20u45 OZ ZVC Nio Living  -  FC De Bearn  
Di 6/12/2022 21u00 NZ ZVC De Keikopschotters  -  't Projekt  
Do 8/12/2022 18u30 NZ ZVC Skwadra  -  FC Commerce  
Do 8/12/2022 19u30 NZ De Sterresjotters  -  De Hoppeshotters  
Do 8/12/2022 21u30 NZ FC Rechtendeure  -  Annie-Trans  
Ma 19/12/2022 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  FC De Bearn  
Ma 19/12/2022 20u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  De Fistons  
Di 20/12/2022 20u00 NZ Annie-Trans  -  't Projekt  
Do 22/12/2022 18u30 OZ De Hoppeshotters  -  ZVC Poging 6  
Do 22/12/2022 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  De Sporthalle  
Do 22/12/2022 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Blauwers  
Do 22/12/2022 21u30 NZ De Sterresjotters  -  FC Commerce  
Di 27/12/2022 20u00 NZ ZVC Nio Living  -  De Fistons  
Di 27/12/2022 21u00 NZ Annie-Trans  -  De Hoppeshotters  
Do 29/12/2022 18u30 OZ FC Rechtendeure  -  't Projekt  
Do 29/12/2022 19u30 OZ De Blauwers  -  ZVC Poging 6  
Do 29/12/2022 18u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Sporthalle  
Do 29/12/2022 19u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  FC Commerce  
Do 29/12/2022 20u30 NZ De Sterresjotters  -  FC De Bearn  
Ma 9/01/2023 18u30 NZ FC Commerce  -  FC Rechtendeure  
Ma 9/01/2023 18u45 OZ De Blauwers  -  ZVC Nio Living  
Ma 9/01/2023 20u45 OZ De Sporthalle  -  ZVC De Keikopschotters  
Ma 10/01/2022 20u00 NZ FC De Bearn  -  Annie-Trans  
Do 12/01/2023 19u30 OZ 't Projekt  -  De Hoppeshotters  
Do 12/01/2023 18u30 NZ De Fistons  -  De Sterresjotters  
Do 12/01/2023 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  ZVC Skwadra  
Ma 30/01/2023 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  De Blauwers  
Ma 30/01/2023 18u45 OZ 't Projekt  -  ZVC Poging 6  
Ma 30/01/2023 20u45 OZ FC Rechtendeure  -  De Fistons  
Di 31/01/2023 20u00 NZ Annie-Trans  -  FC Commerce  
Do 2/02/2023 19u30 OZ De Sterresjotters  -  De Sporthalle  
Do 2/02/2023 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  ZVC Skwadra  
Do 2/02/2023 21u30 NZ De Hoppeshotters  -  FC De Bearn  
Ma 6/02/2023 19u30 NZ De Fistons  -  Annie-Trans  
Ma 6/02/2023 19u45 OZ ZVC Skwadra  -  ZVC De Keikopschotters  
Di 7/02/2023 20u00 NZ De Sporthalle  -  FC Rechtendeure  
Do 9/02/2023 18u30 OZ FC Commerce  -  De Hoppeshotters  
Do 9/02/2023 19u30 OZ De Blauwers  -  De Sterresjotters  
Do 9/02/2023 19u30 NZ ZVC Poging 6  -  ZVC Nio Living  
Do 9/02/2023 20u30 NZ FC De Bearn  -  't Projekt  
Ma 13/02/2023 18u30 NZ Annie-Trans  -  De Sporthalle  
Ma 13/02/2023 18u45 OZ ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Nio Living  
Ma 13/02/2023 20u45 OZ 't Projekt  -  FC Commerce  
Di 14/02/2023 20u00 NZ FC Rechtendeure  -  De Blauwers  
Di 14/02/2023 21u00 NZ De Sterresjotters  -  ZVC Skwadra  
Do 16/02/2023 18u30 OZ FC De Bearn  -  ZVC Poging 6  
Do 16/02/2023 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  De Fistons  
Ma 20/02/2023 19u30 NZ De Sporthalle  -  De Hoppeshotters  
Ma 20/02/2023 18u45 OZ ZVC Skwadra  -  FC Rechtendeure  
Do 23/02/2023 18u30 OZ De Fistons  -  't Projekt  
Do 23/02/2023 19u30 OZ ZVC Nio Living  -  De Sterresjotters  
Do 23/02/2023 19u30 NZ De Blauwers  -  Annie-Trans  
Ma 27/02/2023 19u30 NZ FC Rechtendeure  -  ZVC Nio Living  
Ma 27/02/2023 19u45 OZ FC Commerce  -  ZVC Poging 6  
Ma 27/02/2023 20u45 OZ FC De Bearn  -  De Fistons  
Do 2/03/2023 18u30 NZ De Sterresjotters  -  ZVC De Keikopschotters  
Do 2/03/2023 20u30 NZ De Hoppeshotters  -  De Blauwers  
Do 2/03/2023 21u30 NZ 't Projekt  -  De Sporthalle  
Do 9/03/2023 18u30 OZ De Hoppeshotters  -  De Sporthalle  
Do 9/03/2023 19u30 OZ 't Projekt  -  ZVC Nio Living  
Do 9/03/2023 18u30 NZ ZVC Poging 6  -  ZVC De Keikopschotters  
Do 9/03/2023 19u30 NZ FC Commerce  -  FC De Bearn  
Do 9/03/2023 20u30 NZ Annie-Trans  -  ZVC Skwadra  
Ma 13/03/2023 19u30 NZ De Fistons  -  FC Commerce  
Ma 13/03/2023 18u45 OZ ZVC Poging 6  -  De Sterresjotters  
Ma 13/03/2023 19u45 OZ De Sporthalle  -  FC De Bearn  
Di 14/03/2023 20u00 NZ ZVC Nio Living  -  Annie-Trans  
Do 16/03/2023 19u30 OZ De Blauwers  -  't Projekt  
Do 16/03/2023 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Hoppeshotters  
Do 16/03/2023 20u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  FC Rechtendeure  
Ma 20/03/2023 18u30 NZ FC Commerce  -  De Sporthalle  
Ma 20/03/2023 18u45 OZ De Fistons  -  ZVC Poging 6  
Ma 20/03/2023 20u45 OZ Annie-Trans  -  ZVC De Keikopschotters  
Di 21/03/2023 21u00 NZ 't Projekt  -  ZVC Skwadra  
Do 23/03/2023 18u30 OZ FC De Bearn  -  De Blauwers  
Do 23/03/2023 18u30 NZ FC Rechtendeure  -  De Sterresjotters  
Do 23/03/2023 21u30 NZ De Hoppeshotters  -  ZVC Nio Living  
Ma 27/03/2023 18u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  De Hoppeshotters  
Ma 27/03/2023 19u30 NZ De Sporthalle  -  De Fistons  
Ma 27/03/2023 18u45 OZ ZVC Nio Living  -  't Projekt  
Ma 27/03/2023 19u45 OZ De Sterresjotters  -  Annie-Trans  
Ma 27/03/2023 20u45 OZ ZVC Skwadra  -  FC De Bearn  
Di 28/03/2023 20u00 NZ De Blauwers  -  FC Commerce  
Di 28/03/2023 21u00 NZ ZVC Poging 6  -  FC Rechtendeure  
Ma 17/04/2023 19u30 NZ De Fistons  -  De Blauwers  
Ma 17/04/2023 19u45 OZ FC De Bearn  -  ZVC Nio Living  
Di 18/04/2023 21u00 NZ FC Commerce  -  ZVC Skwadra  
Do 20/04/2023 18u30 OZ 't Projekt  -  ZVC De Keikopschotters  
Do 20/04/2023 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  De Sterresjotters  
Do 20/04/2023 19u30 NZ De Sporthalle  -  ZVC Poging 6  
Do 20/04/2023 20u30 NZ Annie-Trans  -  FC Rechtendeure  
Do 27/04/2023 18u30 OZ De Blauwers  -  De Sporthalle  
Do 27/04/2023 19u30 OZ Annie-Trans  -  ZVC Poging 6  
Do 27/04/2023 18u30 NZ ZVC Nio Living  -  FC Commerce  
Do 27/04/2023 19u30 NZ ZVC Skwadra  -  De Fistons  
Do 27/04/2023 20u30 NZ ZVC De Keikopschotters  -  FC De Bearn  
Do 27/04/2023 21u30 NZ De Sterresjotters  -  't Projekt  
Di 2/05/2023 21u00 NZ FC Rechtendeure  -  De Hoppeshotters  
Do 4/05/2023 18u30 OZ FC Commerce  -  ZVC De Keikopschotters  
Do 4/05/2023 19u30 OZ De Sporthalle  -  ZVC Skwadra  
Do 4/05/2023 20u30 NZ ZVC Poging 6  -  De Blauwers  
Do 4/05/2023 21u30 NZ De Fistons  -  ZVC Nio Living  
Ma 8/05/2023 18u30 NZ De Hoppeshotters  -  Annie-Trans  
Ma 8/05/2023 19u30 NZ 't Projekt  -  FC Rechtendeure  
Ma 8/05/2023 18u45 OZ FC De Bearn  -  De Sterresjotters  


Reeks 1
1. De Kosmonauten 10 20
2. Arsenal 10 18
3. ZVC Bouwwerken Turcq 10 16
4. D'n Hommelzak 10 13
5. Les Pilipoches 10 12
Volledige stand »
Reeks 2
1. FC Rechtendeure 11 16
2. Annie-Trans 11 14
3. ZVC Nio Living 10 14
4. ZVC De Keikopschotters 11 14
5. FC Commerce 11 13
Volledige stand »