Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Links
Deelnemen

Beker

Opgelet: Het is mogelijk dat men 2 matchen in dezelfde week moet spelen.

Reeks A

Do 21.11.19 18.30 N.Z. BV Service - De Fistons 2-4 (1-3)
Ma 25.11.19 18.45 O.Z. ZVC Verano - ZVC Bouwwerken Turcq 0-7 (2-2)
Do 28.11.19 19.30 O.Z. De Fistons - ZVC Verano 4-7 (3-3)
Ma 02.12.19 19.45 O.Z. ZVC Bouwwerken Turcq - BV Service 11-2 (2-2)
Do 05.12.19 18.30 N.Z. De Fistons - ZVC Bouwwerken Turcq 2-8 (2-2)
Do 05.12.19 21.30 N.Z. ZVC Verano - BV Service 5-6 (2-3)

Reeks B

Do 21.11.19 18.30 O.Z. Beautyzone - Sint Sixtus 3-7 (1-3)
Ma 25.11.19 19.45 O.Z. Studax KFC Poperinge - De Hoppeschotters 7-1 (2-3)
Do 28.11.19 19.30 N.Z. De Hoppeschotters - Beautyzone 0-16 (1-2)
Ma 02.12.19 20.45 O.Z. Sint Sixtus - Studax KFC Poperinge 8-2 (2-1)
Do 05.12.19 19.30 N.Z. De Hoppeschotters - Sint Sixtus 0-13 (3-2)
Ma 09.12.19 18.45 O.Z. Beautyzone - Studax KFC Poperinge 11-1 (3-2)

Reeks C

Do 21.11.19 19.30 O.Z. De Sporthalle - ZVC De Vismarkt 3-14 (2-2)
Ma 25.11.19 20.45 O.Z. Brandweer Poperinge - Inflarent 2-8 (2-2)
Do 28.11.19 18.30 N.Z. Inflarent - De Sporthalle 8-3 (3-2)
Ma 02.12.19 21.45 O.Z. ZVC De Vismarkt - Brandweer Poperinge 10-0 (3-0)
Do 05.12.19 20.30 N.Z. Inflarent - ZVC De Vismarkt 1-4 (2-3)
Ma 09.12.19 20.45 O.Z. De Sporthalle - Brandweer Poperinge 6-2 (1-2)

Reeks D

Do 21.11.19 19.30 N.Z. ZVC Skwadra - S2R Poper-ink Pearle 3-5 (2-3)
Ma 25.11.19 21.45 O.Z. De Keikopschotters - The EaGoals 12-4 (1-3)
Do 28.11.19 20.30 N.Z. The EaGoals - ZVC Skwadra 1-16 (1-2)
Di 03.12.19 20.15 N.Z. S2R Poper-ink Pearle - De Keikopschotters 11-4 (1-1)
Ma 09.12.19 19.45 O.Z. The EaGoals - S2R Poper-ink Pearle 2-19 (2-2)
Ma 09.12.19 21.45 O.Z. ZVC Skwadra - De Keikopschotters 17-2 (2-2)

Reeks E

Ma 25.11.19 19.30 N.Z. De Sterrsjotters - De Kosmonauten 2-9 (3-3)
Di 26.11.19 20.15 N.Z. Bulldog's - FC Commerce 5-9 (2-2)
Do 28.11.19 21.30 N.Z. FC Commerce - De Sterresjotters 1-4 (3-2)
Di 03.12.19 21.15 N.Z. De Kosmonauten - Bulldog's 16-2 (2-1
Di 10.12.19 20.15 N.Z. FC Commerce - De Kosmonauten 2-11 (3-2)
Do 12.12.19 19.30 N.Z. De Sterresjotters - Bulldog's 6-2 (2-3)

Reeks F

Do 21.11.19 20.30 N.Z. 't Projekt - Tuinen Vanthournout 4-2 (2-1)
Di 26.11.19 21.15 N.Z. D'n Hommelzak - ZVC 't Fabriekje 6-7 (3-3)
Ma 02.12.19 18.30 N.Z. Tuinen Vanthournout - D'n Hommelzak 4-6 (1-2)
Do 05.12.19 18.30 O.Z. ZVC 't Fabriekje - 't Projekt 3-4 (3-2)
Di 10.12.19 21.15 N.Z. Tuinen Vanthournout - ZVC 't Fabriekje 2-9 (3-2)
Do 12.12.19 20.30 N.Z. D'n Hommelzak - 't Projekt 6-4 (1-2)

Reeks G

Ma 25.11.19 18.30 N.Z. De Spitters - De Flamingo's 3-7 (3-2)
Do 28.11.19 18.30 O.Z. De Blauwers - ZVC Poging 3 7-5 (3-2)
Ma 02.12.19 19.30 N.Z. ZVC Poging 3 - De Spitters 3-2 (2-2)
Do 05.12.19 19.30 O.Z. De Flamingo's - De Blauwers 9-1 (2-2)
Ma 09.12.19 19.30 N.Z. ZVC Poging 3 - De Flamingo's 1-10 (1-2)
Do 12.12.19 21.30 N.Z. De Spitters - De Blauwers 4-0 (3-3)

Reeks H

Do 21.11.19 21.30 N.Z. De Flamands Roses - FC Rechtendeure 4-2 (3-2-
Ma 02.12.19 18.45 O.Z. FC Rechtendeure - ZVC Poale Bin 6-4 (1-3)
Ma 09.12.19 18.30 N.Z. ZVC Poale Bin - De Flamands Roses 3-4 (3-3)

Het is mogelijk dat men 2 wedstrijden in dezelfde week moet spelen!

De twee beste gerangschikte ploegen van iedere reeks gaan naar de volgende ronde!

Ronde 2

Na iedere wedstrijd worden er 3 strafschoppen genomen

Reeks 2A

Ma 16.12.19 18.30 N.Z. Beautyzone - Bouwwerken Turcq 4-8 (2-2)
Ma 16.12.19 20.45 O.Z. ZVC De Vismarkt - ZVC Skwadra 7-2 (3-2)
Ma 09.03.20 18.45 O.Z. ZVC Skwadra - Beautyzone  
Ma 09.03.20 19.45 O.Z. ZVC Bouwwerken Turcq - ZVC De Vismarkt 5-3 (3-3)
Do 12.03.20 19.30 O.Z. Beautyzone - ZVC De Vismarkt 5-4 (3-1)
Do 12.03.20 21.30 N.Z. ZVC Skwadra - ZVC Bouwwerken Turcq 5-9 (3-2)

Reeks 2B

Ma 16.12.19 19.30 N.Z. Sint Sixtus - De Fistons 14-3 (3-2)
Ma 09.03.20 18.30 N.Z. Inflarent - S2RPoper-ink Pearle 2-6 (1-0)
Di 10.03.20 21.15 N.Z. De Fistons - Inflarent 0-4 (2-2)
Do 12.03.19 18.30 O.Z. S2R Poper-ink Pearle - Sint Sixtus 0-10 (0-3)
Ma 16.03.20 19.30 N.Z. Sint Sixtus - Inflarent  
Ma 16.03.20 19.45 O.Z. S2R Poper-ink Pearle - De Fistons  

Reeks 2C

Ma 16.12.19 18.45 O.Z. D'n Hommelzak - De Kosmonauten 1-5 (3-2)
Ma 16.12.19 21.45 O.Z. De Flamingo's - FC Rechtendeure 8-4 (2-2)
Di 17.12.19 20.15 N.Z. FC Rechtendeure - D'n Hommelzak 0-1 (3-3)
Di 10.03.20 20.15 O.Z. De Kosmonauten - De Flamingo's 4-4 (3-3)
Ma 16.03.20 20.45 O.Z. FC Rechtendeure - De Kosmonauten  
Ma 16.03.20 21.45 O.Z. D'n Hommelzak - De Flamingo's  

Reeks 2D

Ma 16.12.19 19.45 O.Z. ZVC 't Fabriekje - De Sterresjotters 15-2 (1-2)
Di 17.12.19 21.45 N.Z. De Sterresjotters - De Spitters 4-3 (2-1)
Ma 09.03.20 19.30 N.Z. De Spitters - De Flamands roses 4-12 (3-3)
Do 12.03.20 19.30 N.Z. De Flamands roses - De Sterresjotters 11-1 (2-2)
Do 12.03.20 20.30 N.Z. ZVC 't Fabriekje - De Spitters 5-4 (3-3)
Ma 16.03.20 18.45 O.Z. De Flamands roses - ZVC 't Fabriekje  

De twee best gerangschikte ploegen gaan naar de kwartfinale!

Reglement:

 

Kwartfinale

Di 14.04.20 20.15 N.Z. eerste reeks 2A - tweede reeks 2C   W1
Di 14.04.20 21.15 N.Z. tweede reeks 2A - eerste reeks 1C   W2
Do 23.04.20 18.30 O.Z. eerste reeks 2B - tweede reeks 2D   W3
Do 23.04.20 19.30 O.Z. tweede reeks 2B - eerste reeks 2D   W4

Halve finale

Ma 11.05.20 18.30 N.Z. Winnaar W1 - Winnaar W3   W5
Ma 11.05.20 19.30 N.Z. Winnaar W2 - Winnaar W4   W6

Finale

Ma 18.05.20 19.30 O.Z. Winnaar W5 - Winnaar W6  

 

Reeks 1
1. De Flamingo's 16 28
2. ZVC Bouwwerken Turcq 16 27
3. De Kosmonauten 16 24
Volledige stand »
Reeks 2
1. ZVC Verano 16 23
2. De Sterresjotters 14 21
3. Skwadra 15 20
Volledige stand »
Reeks 3
1. Inflarent 16 31
2. ZVC De Keikopschotters 15 20
3. ZVC Poale Bin 16 19
Volledige stand »