Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Links
Deelnemen

Klassement Reeks 2 - 2017-2018

Gesp. W G V DV DT DS PTN
1. ZVC Tant 26 23 2 1 276 69 207 48
2. D'n Hommelzak 26 20 2 4 175 79 96 42
3. Beautyzone 26 19 2 5 137 80 57 40
4. De Spitters 26 18 1 7 176 114 62 37
5. ZVC Skwadra 26 15 4 7 117 80 37 34
6. Cafetaria 26 13 5 8 154 112 42 31
7. BV Service 26 11 2 13 118 102 16 24
8. 't Projekt 26 11 2 13 117 124 -7 24
9. De Fistons 26 10 3 13 108 132 -24 23
10. De Blauwers 26 10 1 15 108 112 -4 21
11. Brandweer Poperinge 26 8 1 17 79 134 -55 17
12. FC Geleie 26 7 1 18 102 189 -87 15
13. Bulldog's 26 4 0 22 67 189 -122 8
14. De Hoppeschotters 26 0 0 26 40 255 -215 0

Kalender Reeks 2 - 2017-2018

Speeldag 1:
Ma 4/09/2017 18u30 N.Z ZVC Tant  -  Beautyzone : 6-6
Ma 4/09/2017 19u30 N.Z ZVC Skwadra  -  De Spitters : 3-5
Do 7/09/2017 18u30 O.Z D'n Hommelzak  -  De Fistons : 6-0
Do 7/09/2017 19u30 O.Z 't Projekt  -  Bulldog's : 5-6
Do 7/09/2017 19u00 N.Z BV Service  -  De Blauwers : 2-4
Do 7/09/2017 20u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Hoppeschotters : 3-1
Do 7/09/2017 21u00 N.Z FC Geleie  -  Cafetaria : 4-7
Speeldag 2:
Ma 11/09/2017 18u30 O.Z De Hoppeschotters  -  ZVC Tant : 3-16
Di 12/09/2017 21u30 N.Z Cafetaria  -  D'n Hommelzak : 2-6
Do 14/09/2017 18u30 O.Z De Spitters  -  FC Geleie : 9-2
Do 14/09/2017 19u30 O.Z Beautyzone  -  ZVC Skwadra : 0-4
Do 14/09/2017 19u00 N.Z De Fistons  -  BV Service : 6-2
Do 14/09/2017 20u00 N.Z De Blauwers  -  't Projekt : 2-4
Do 14/09/2017 21u00 N.Z Bulldog's  -  Brandweer Poperinge : 1-4
Speeldag 3:
Ma 18/09/2017 18u30 O.Z FC Geleie  -  D'n Hommelzak : 1-7
Ma 18/09/2017 19u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  De Blauwers : 4-3
Ma 18/09/2017 18u30 N.Z 't Projekt  -  De Fistons : 4-3
Ma 18/09/2017 19u30 N.Z ZVC Skwadra  -  De Hoppeschotters : 9-2
Ma 18/09/2017 20u30 O.Z BV Service  -  Cafetaria : 3-9
Ma 18/09/2017 21u30 O.Z De Spitters  -  Beautyzone : 4-3
Di 19/09/2017 20u30 N.Z ZVC Tant  -  Bulldog's : 9-0
Speeldag 4:
Di 26/09/2017 20u30 N.Z De Hoppeschotters  -  De Spitters : 1-9
Di 26/09/2017 21u30 N.Z Cafetaria  -  't Projekt : 4-6
Do 28/09/2017 18u30 O.Z De Blauwers  -  ZVC Tant : 0-10
Do 28/09/2017 19u30 O.Z De Fistons  -  Brandweer Poperinge : 4-3
Do 28/09/2017 19u00 N.Z Bulldog's  -  ZVC Skwadra : 0-5
Do 28/09/2017 20u00 N.Z Beautyzone  -  FC Geleie : 5-2
Do 28/09/2017 21u00 N.Z D'n Hommelzak  -  BV Service : 8-2
Speeldag 5:
Ma 2/10/2017 18u30 O.Z De Spitters  -  Bulldog's : 5-3
Ma 2/10/2017 19u30 O.Z ZVC Skwadra  -  De Blauwers : 6-0
Ma 2/10/2017 18u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  Cafetaria : 7-2
Ma 2/10/2017 19u30 N.Z Beautyzone  -  De Hoppeschotters : 8-0
Ma 2/10/2017 20u30 O.Z 't Projekt  -  D'n Hommelzak : 4-3
Ma 2/10/2017 21u30 O.Z ZVC Tant  -  De Fistons : 14-0
Di 3/10/2017 20u30 N.Z FC Geleie  -  BV Service : 0-5
Speeldag 6:
Di 10/10/2017 20u30 N.Z Bulldog's  -  Beautyzone : 1-4
Di 10/10/2017 21u30 N.Z De Hoppeschotters  -  FC Geleie : 3-10
Do 12/10/2017 18u30 O.Z D'n Hommelzak  -  Brandweer Poperinge : 5-2
Do 12/10/2017 19u30 O.Z Cafetaria  -  ZVC Tant : 4-4
Do 12/10/2017 19u00 N.Z BV Service  -  't Projekt : 3-4
Do 12/10/2017 20u00 N.Z De Blauwers  -  De Spitters : 1-3
Do 12/10/2017 21u00 N.Z De Fistons  -  ZVC Skwadra : 4-5
Speeldag 7:
Ma 16/10/2017 18u30 O.Z De Hoppeschotters  -  Bulldog's : 4-7
Ma 16/10/2017 19u30 O.Z ZVC Tant  -  D'n Hommelzak : 9-4
Ma 16/10/2017 18u30 N.Z ZVC Skwadra  -  Cafetaria : 3-4
Ma 16/10/2017 19u30 N.Z De Spitters  -  De Fistons : 5-3
Ma 16/10/2017 20u30 O.Z Beautyzone  -  De Blauwers : 2-1
Ma 16/10/2017 21u30 O.Z FC Geleie  -  't Projekt : 7-6
Di 17/10/2017 20u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  BV Service : 2-6
Speeldag 8:
Di 24/10/2017 20u30 N.Z Cafetaria  -  De Spitters : 2-3
Di 24/10/2017 21u30 N.Z D'n Hommelzak  -  ZVC Skwadra : 3-1
Do 26/10/2017 18u30 O.Z 't Projekt  -  Brandweer Poperinge : 7-3
Do 26/10/2017 19u30 O.Z BV Service  -  ZVC Tant : 1-14
Do 26/10/2017 19u00 N.Z Bulldog's  -  FC Geleie : 4-2
Do 26/10/2017 20u00 N.Z De Blauwers  -  De Hoppeschotters : 12-3
Do 26/10/2017 21u00 N.Z De Fistons  -  Beautyzone : 1-7
Speeldag 9:
Ma 30/10/2017 18u30 O.Z ZVC Skwadra  -  BV Service : 2-1
Ma 30/10/2017 19u30 O.Z De Hoppeschotters  -  De Fistons : 2-9
Ma 30/10/2017 18u30 N.Z Bulldog's  -  De Blauwers : 2-8
Ma 30/10/2017 19u30 N.Z De Spitters  -  D'n Hommelzak : 2-10
Ma 30/10/2017 20u30 O.Z ZVC Tant  -  't Projekt : 8-4
Ma 30/10/2017 21u30 O.Z FC Geleie  -  Brandweer Poperinge : 2-6
Di 31/10/2017 20u30 N.Z Beautyzone  -  Cafetaria : 6-7
Speeldag 10:
Di 7/11/2017 20u30 N.Z D'n Hommelzak  -  Beautyzone : 3-3
Di 7/11/2017 21u30 N.Z 't Projekt  -  ZVC Skwadra : 3-4
Do 9/11/2017 18u30 O.Z Cafetaria  -  De Hoppeschotters : 15-1
Do 9/11/2017 19u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  ZVC Tant : 3-9
Do 9/11/2017 19u00 N.Z BV Service  -  De Spitters : 5-1
Do 9/11/2017 20u00 N.Z De Blauwers  -  FC Geleie : 9-4
Do 9/11/2017 21u00 N.Z De Fistons  -  Bulldog's : 8-4
Speeldag 11:
Ma 13/11/2017 18u30 O.Z De Blauwers  -  De Fistons : 5-2
Ma 13/11/2017 19u30 O.Z De Hoppeschotters  -  D'n Hommelzak : 1-17
Ma 13/11/2017 18u30 N.Z Beautyzone  -  BV Service : 3-7
Ma 13/11/2017 19u30 N.Z De Spitters  -  't Projekt : 5-3
Ma 13/11/2017 20u30 O.Z ZVC Skwadra  -  Brandweer Poperinge : 3-3
Ma 13/11/2017 21u30 O.Z Bulldog's  -  Cafetaria : 2-9
Di 14/11/2017 20u30 N.Z FC Geleie  -  ZVC Tant : 2-20
Speeldag 12:
Di 21/11/2017 20u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Spitters : 5-10
Di 21/11/2017 21u30 N.Z BV Service  -  De Hoppeschotters : 9-1
Do 23/11/2017 18u30 O.Z ZVC Tant  -  ZVC Skwadra : 11-1
Do 23/11/2017 19u30 O.Z FC Geleie  -  De Fistons : 1-5
Do 23/11/2017 19u00 N.Z D'n Hommelzak  -  Bulldog's : 9-3
Do 23/11/2017 20u00 N.Z 't Projekt  -  Beautyzone : 4-8
Do 23/11/2017 21u00 N.Z Cafetaria  -  De Blauwers : 5-2
Speeldag 13:
Di 28/11/2017 20u30 N.Z Bulldog's  -  BV Service : 2-9
Di 28/11/2017 21u30 N.Z De Spitters  -  ZVC Tant : 3-11
Do 30/11/2017 18u30 O.Z De Hoppeschotters  -  't Projekt : 1-11
Do 30/11/2017 19u30 O.Z De Blauwers  -  D'n Hommelzak : 2-12
Do 30/11/2017 19u00 N.Z Beautyzone  -  Brandweer Poperinge : 3-1
Do 30/11/2017 20u00 N.Z De Fistons  -  Cafetaria : 5-5
Do 30/11/2017 21u00 N.Z ZVC Skwadra  -  FC Geleie : 5-3
Speeldag 14:
Di 17/04/2018 20u30 N.Z Beautyzone  -  ZVC Tant : 9-5
Di 17/04/2018 21u30 N.Z De Fistons  -  D'n Hommelzak : 6-6
Do 14/12/2017 18u30 O.Z De Blauwers  -  BV Service : 4-0
Do 14/12/2017 19u30 O.Z De Hoppeschotters  -  Brandweer Poperinge : 1-4
Do 14/12/2017 19u00 N.Z De Spitters  -  ZVC Skwadra : 2-3
Do 14/12/2017 20u00 N.Z Cafetaria  -  FC Geleie : 11-5
Do 14/12/2017 21u00 N.Z Bulldog's  -  't Projekt : 0-3
Speeldag 15:
Ma 18/12/2017 18u30 O.Z ZVC Tant  -  De Hoppeschotters : 18-1
Ma 18/12/2017 19u30 O.Z D'n Hommelzak  -  Cafetaria : 9-4
Ma 18/12/2017 18u30 N.Z FC Geleie  -  De Spitters : 1-21
Ma 18/12/2017 19u30 N.Z ZVC Skwadra  -  Beautyzone : 1-3
Ma 18/12/2017 20u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  Bulldog's : 6-4
Ma 18/12/2017 21u30 O.Z 't Projekt  -  De Blauwers : 4-1
Di 19/12/2017 20u30 N.Z BV Service  -  De Fistons : 4-2
Speeldag 16:
Di 9/01/2018 20u30 N.Z De Hoppeschotters  -  ZVC Skwadra : 0-7
Di 9/01/2018 21u30 N.Z Bulldog's  -  ZVC Tant : 1-20
Do 11/01/2018 18u30 O.Z Cafetaria  -  BV Service : 3-3
Do 11/01/2018 19u30 O.Z De Blauwers  -  Brandweer Poperinge : 9-1
Do 11/01/2018 19u00 N.Z De Fistons  -  't Projekt : 3-3
Do 11/01/2018 20u00 N.Z D'n Hommelzak  -  FC Geleie : 5-3
Do 11/01/2018 21u00 N.Z Beautyzone  -  De Spitters : 3-2
Speeldag 17:
Ma 15/01/2018 18u30 O.Z De Spitters  -  De Hoppeschotters : 13-1
Ma 15/01/2018 19u30 O.Z BV Service  -  D'n Hommelzak : 1-4
Ma 15/01/2018 18u30 N.Z FC Geleie  -  Beautyzone : 0-10
Ma 15/01/2018 19u30 N.Z ZVC Skwadra  -  Bulldog's : 11-3
Ma 15/01/2018 20u30 O.Z ZVC Tant  -  De Blauwers : 5-4
Ma 15/01/2018 21u30 O.Z 't Projekt  -  Cafetaria : 7-8
Di 16/01/2018 20u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  De Fistons : 1-4
Speeldag 18:
Di 23/01/2018 20u30 N.Z De Blauwers  -  ZVC Skwadra : 1-1
Di 23/01/2018 21u30 N.Z Bulldog's  -  De Spitters : 2-4
Do 25/01/2018 18u30 O.Z D'n Hommelzak  -  't Projekt : 9-4
Do 25/01/2018 19u30 O.Z Cafetaria  -  Brandweer Poperinge : 3-1
Do 25/01/2018 19u00 N.Z De Fistons  -  ZVC Tant : 2-13
Do 25/01/2018 20u00 N.Z De Hoppeschotters  -  Beautyzone : 2-10
Do 25/01/2018 21u00 N.Z BV Service  -  FC Geleie : 4-6
Speeldag 19:
Ma 29/01/2018 18u30 O.Z ZVC Skwadra  -  De Fistons : 7-3
Ma 29/01/2018 19u30 O.Z De Spitters  -  De Blauwers : 9-8
Ma 29/01/2018 18u30 N.Z Beautyzone  -  Bulldog's : 8-4
Ma 29/01/2018 19u30 N.Z 't Projekt  -  BV Service : 1-8
Ma 29/01/2018 20u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  D'n Hommelzak : 2-3
Ma 29/01/2018 21u30 O.Z ZVC Tant  -  Cafetaria : 9-2
Di 30/01/2018 20u30 N.Z FC Geleie  -  De Hoppeschotters : 7-1
Speeldag 20:
Di 6/02/2018 20u30 N.Z 't Projekt  -  FC Geleie : 3-3
Di 6/02/2018 21u30 N.Z BV Service  -  Brandweer Poperinge : 2-5
Do 8/02/2018 18u30 O.Z D'n Hommelzak  -  ZVC Tant : 3-7
Ma 5/02/2018 19u30 O.Z Cafetaria  -  ZVC Skwadra : 5-5
Do 8/02/2018 19u00 N.Z Bulldog's  -  De Hoppeschotters : 4-2
Do 8/02/2018 20u00 N.Z De Fistons  -  De Spitters : 3-9
Do 8/02/2018 21u00 N.Z De Blauwers  -  Beautyzone : 2-5
Speeldag 21:
Ma 19/02/2018 18u30 O.Z Brandweer Poperinge  -  't Projekt : 1-4
Ma 19/02/2018 19u30 O.Z De Spitters  -  Cafetaria : 6-6
Ma 19/02/2018 18u30 N.Z FC Geleie  -  Bulldog's : 10-0
Ma 19/02/2018 19u30 N.Z De Hoppeschotters  -  De Blauwers : 2-11
Ma 19/02/2018 20u30 O.Z ZVC Tant  -  BV Service : 6-3
Ma 19/02/2018 21u30 O.Z ZVC Skwadra  -  D'n Hommelzak : 6-7
Di 20/02/2018 20u30 N.Z Beautyzone  -  De Fistons : 8-1
Speeldag 22:
Di 27/02/2018 20u30 N.Z BV Service  -  ZVC Skwadra : 3-3
Di 27/02/2018 21u30 N.Z Cafetaria  -  Beautyzone : 4-5
Do 1/03/2018 18u30 O.Z De Fistons  -  De Hoppeschotters : 13-3
Do 1/03/2018 19u30 O.Z De Blauwers  -  Bulldog's : 5-4
Do 1/03/2018 19u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  FC Geleie : 7-6
Do 1/03/2018 20u00 N.Z D'n Hommelzak  -  De Spitters : 5-7
Do 1/03/2018 21u00 N.Z 't Projekt  -  ZVC Tant : 2-7
Speeldag 23:
Ma 5/03/2018 18u30 O.Z De Spitters  -  BV Service : 5-6
Ma 5/03/2018 19u30 O.Z ZVC Skwadra  -  't Projekt : 7-3
Ma 5/03/2018 18u30 N.Z ZVC Tant  -  Brandweer Poperinge : 11-2
Ma 5/03/2018 19u30 N.Z Beautyzone  -  D'n Hommelzak : 0-10
Ma 5/03/2018 20u30 O.Z FC Geleie  -  De Blauwers : 5-4
Ma 5/03/2018 21u30 O.Z De Hoppeschotters  -  Cafetaria : 1-12
Di 6/03/2018 20u30 N.Z Bulldog's  -  De Fistons : 3-4
Speeldag 24:
Di 13/03/2018 20u30 N.Z D'n Hommelzak  -  De Hoppeschotters : 6-2
Di 13/03/2018 21u30 N.Z Brandweer Poperinge  -  ZVC Skwadra : 2-3
Do 15/03/2018 18u30 O.Z Cafetaria  -  Bulldog's : 8-2
Do 15/03/2018 19u30 O.Z De Fistons  -  De Blauwers : 9-2
Do 15/03/2018 19u00 N.Z 't Projekt  -  De Spitters : 7-10
Do 15/03/2018 20u00 N.Z BV Service  -  Beautyzone : 4-5
Do 15/03/2018 21u00 N.Z ZVC Tant  -  FC Geleie : 19-4
Speeldag 25:
Ma 19/03/2018 18u30 O.Z ZVC Skwadra  -  ZVC Tant : 2-4
Ma 19/03/2018 19u30 O.Z Bulldog's  -  D'n Hommelzak : 4-10
Ma 19/03/2018 18u30 N.Z Beautyzone  -  't Projekt : 10-4
Ma 19/03/2018 19u30 N.Z De Hoppeschotters  -  BV Service : 1-8
Ma 19/03/2018 20u30 O.Z De Spitters  -  Brandweer Poperinge : 20-6
Ma 19/03/2018 21u30 O.Z De Blauwers  -  Cafetaria : 7-3
Di 20/03/2018 20u30 N.Z De Fistons  -  FC Geleie : 3-7
Speeldag 26:
Di 27/03/2018 20u30 N.Z 't Projekt  -  De Hoppeschotters : 7-0
Di 27/03/2018 21u30 N.Z FC Geleie  -  ZVC Skwadra : 5-10
Do 29/03/2018 18u30 O.Z ZVC Tant  -  De Spitters : 11-4
Do 29/03/2018 19u30 O.Z BV Service  -  Bulldog's : 17-1
Do 29/03/2018 19u00 N.Z Brandweer Poperinge  -  Beautyzone : 0-3
Do 29/03/2018 20u00 N.Z D'n Hommelzak  -  De Blauwers : 5-1
Do 29/03/2018 21u00 N.Z Cafetaria  -  De Fistons : 3-5

Reeks 1
1. Poper-Ink - Pearle 5 10
2. ZVC Bouwwerken Turcq 6 9
3. De Flamingo's 6 7
Volledige stand »
Reeks 2
1. BV Service 5 9
2. ZVC Verano 5 9
3. D'n Hommelzak 6 8
Volledige stand »
Reeks 3
1. Tuinen Vanthournout 5 8
2. ZVC De Keikopschotters 4 8
3. Studax KFC Poperinge 6 8
Volledige stand »