Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Links
Deelnemen

Klassement Reeks 1 - 2016-2017

Gesp. W G V DV DT DS PTN
1. ZVC Bouwwerken Turcq 26 23 2 1 221 47 174 48
2. De Kosmonauten 26 21 2 3 162 74 88 44
3. De Flamingo's 26 20 2 4 219 76 143 42
4. CRS 26 18 3 5 148 91 57 39
5. De Flamand Roses 26 14 4 8 170 98 72 32
6. Outside Travel 26 15 1 10 130 122 8 31
7. ZVC AD Delhaize 26 15 1 10 129 126 3 31
8. ZVC Dewaele Vastgoed 26 11 3 12 134 123 11 25
9. ZVC Les Copains 26 9 1 16 116 146 -30 19
10. ZVC Pearle - Madilux 26 8 3 15 123 192 -69 19
11. Sint Sixtus 26 6 1 19 88 139 -51 13
12. Sacobe 26 4 0 22 94 299 -205 8
13. ZVC 't Fabriekje 26 4 0 22 83 174 -91 8
14. Cafétaria 26 1 3 22 82 197 -115 5

Kalender Reeks 1 - 2016-2017

Speeldag 1:
Ma 5/09/2016 18u30 O.Z De Kosmonauten  -  Cafétaria : 6-1
Ma 5/09/2016 19u30 O.Z Sacobe  -  CRS : 2-13
Ma 5/09/2016 20u30 O.Z De Flamingo's  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 3-3
Ma 5/09/2016 21u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  De Flamand Roses : 6-1
Di 6/09/2016 20u30 N.Z Sint Sixtus  -  ZVC Pearle - Madilux : 2-4
Di 6/09/2016 21u30 N.Z Outside Travel  -  ZVC AD Delhaize : 4-5
Do 8/09/2016 18u30 O.Z ZVC Les Copains  -  ZVC 't Fabriekje : 3-5
Speeldag 2:
Ma 12/09/2016 19u30 O.Z ZVC AD Delhaize  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 5-3
Ma 12/09/2016 18u30 N.Z De Flamand Roses  -  Sint Sixtus : 7-3
Ma 12/09/2016 19u30 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  Outside Travel : 4-10
Ma 12/09/2016 20u30 O.Z CRS  -  De Kosmonauten : 4-4
Ma 12/09/2016 21u30 O.Z Cafétaria  -  De Flamingo's : 3-11
Di 13/09/2016 20u30 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  ZVC Les Copains : 12-0
Di 13/09/2016 21u30 N.Z ZVC Pearle - Madilux  -  Sacobe : 13-5
Speeldag 3:
Di 20/09/2016 20u30 N.Z Sacobe  -  De Flamand Roses : 0-32
Di 20/09/2016 21u30 N.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  ZVC 't Fabriekje : 6-3
Do 22/09/2016 18u30 O.Z De Kosmonauten  -  ZVC Pearle - Madilux : 7-6
Do 22/09/2016 19u30 O.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  Cafétaria : 11-0
Do 22/09/2016 19u00 N.Z De Flamingo's  -  CRS : 6-2
Do 22/09/2016 20u00 N.Z Sint Sixtus  -  ZVC AD Delhaize : 3-5
Do 22/09/2016 21u00 N.Z ZVC Les Copains  -  Outside Travel : 3-6
Speeldag 4:
Ma 26/09/2016 18u30 O.Z CRS  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 0-13
Ma 26/09/2016 19u30 O.Z ZVC 't Fabriekje  -  Sint Sixtus : 9-3
Ma 26/09/2016 18u30 N.Z ZVC Pearle - Madilux  -  De Flamingo's : 1-19
Ma 26/09/2016 19u30 N.Z Cafétaria  -  ZVC Les Copains : 3-8
Ma 26/09/2016 20u30 O.Z De Flamand Roses  -  De Kosmonauten : 4-7
Ma 26/09/2016 21u30 O.Z Outside Travel  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 6-4
Di 27/09/2016 20u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  Sacobe : 15-1
Speeldag 5:
Di 4/10/2016 20u30 N.Z ZVC Les Copains  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 1-2
Di 4/10/2016 21u30 N.Z Cafétaria  -  CRS : 0-5
Do 6/10/2016 18u30 O.Z De Flamingo's  -  De Flamand Roses : 4-5
Do 6/10/2016 19u30 O.Z Sint Sixtus  -  Outside Travel : 1-5
Do 6/10/2016 19u00 N.Z De Kosmonauten  -  ZVC AD Delhaize : 6-2
Do 6/10/2016 20u00 N.Z Sacobe  -  ZVC 't Fabriekje : 5-4
Do 6/10/2016 21u00 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  ZVC Pearle - Madilux : 10-0
Speeldag 6:
Ma 10/10/2016 18u30 O.Z ZVC 't Fabriekje  -  De Kosmonauten : 0-7
Ma 10/10/2016 19u30 O.Z De Flamand Roses  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 1-3
Ma 10/10/2016 18u30 N.Z Outside Travel  -  Sacobe : 9-2
Ma 10/10/2016 19u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  De Flamingo's : 3-2
Ma 10/10/2016 20u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  Sint Sixtus : 4-7
Ma 10/10/2016 21u30 O.Z CRS  -  ZVC Les Copains : 7-3
Di 11/10/2016 20u30 N.Z ZVC Pearle - Madilux  -  Cafétaria : 8-4
Speeldag 7:
Di 18/10/2016 20u30 N.Z De Flamingo's  -  ZVC 't Fabriekje : 0-10
Di 18/10/2016 21u30 N.Z De Kosmonauten  -  Outside Travel : 4-2
Do 20/10/2016 18u30 O.Z CRS  -  ZVC Pearle - Madilux : 6-1
Do 20/10/2016 19u30 O.Z ZVC Les Copains  -  Sint Sixtus : 4-4
Do 20/10/2016 19u00 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  ZVC AD Delhaize : 10-1
Do 20/10/2016 20u00 N.Z Cafétaria  -  De Flamand Roses : 5-9
Do 20/10/2016 21u00 N.Z Sacobe  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 3-13
Speeldag 8:
Ma 24/10/2016 18u30 O.Z Sint Sixtus  -  Sacobe : 3-7
Ma 24/10/2016 19u30 O.Z De Flamand Roses  -  CRS : 1-3
Ma 24/10/2016 18u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  Cafétaria : 13-3
Ma 24/10/2016 19u30 N.Z ZVC Pearle - Madilux  -  ZVC Les Copains : 5-4
Ma 24/10/2016 20u30 O.Z ZVC 't Fabriekje  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 1-13
Ma 24/10/2016 21u30 O.Z Outside Travel  -  De Flamingo's : 4-5
Di 25/10/2016 20u30 N.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  De Kosmonauten : 1-8
Speeldag 9:
Di 8/11/2016 21u30 N.Z De Kosmonauten  -  Sint Sixtus : 7-3
Do 10/11/2016 18u30 O.Z ZVC Les Copains  -  Sacobe : 8-5
Do 10/11/2016 19u30 O.Z ZVC Pearle - Madilux  -  De Flamand Roses : 0-2
Do 10/11/2016 19u00 N.Z De Flamingo's  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 10-0
Do 10/11/2016 20u00 N.Z CRS  -  ZVC AD Delhaize : 5-2
Do 10/11/2016 21u00 N.Z Cafétaria  -  ZVC 't Fabriekje : 8-3
Ma 14/11/2016 18u30 O.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  Outside Travel : 10-0
Speeldag 10:
Ma 14/11/2016 19u30 O.Z Sint Sixtus  -  De Flamingo's : 1-4
Ma 14/11/2016 18u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  ZVC Pearle - Madilux : 7-2
Ma 14/11/2016 19u30 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  CRS : 4-11
Ma 14/11/2016 20u30 O.Z De Flamand Roses  -  ZVC Les Copains : 3-7
Ma 14/11/2016 21u30 O.Z Sacobe  -  De Kosmonauten : 5-11
Di 22/11/2016 21u30 N.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 4-5
Do 24/11/2016 18u30 O.Z Outside Travel  -  Cafétaria : 4-0
Speeldag 11:
Do 24/11/2016 19u30 O.Z De Flamingo's  -  Sacobe : 13-3
Do 24/11/2016 19u00 O.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  Sint Sixtus : 6-1
Do 24/11/2016 20u00 N.Z ZVC Les Copains  -  De Kosmonauten : 0-9
Do 24/11/2016 21u00 N.Z De Flamand Roses  -  ZVC AD Delhaize : 6-3
Ma 28/11/2016 18u30 O.Z CRS  -  Outside Travel : 1-3
Ma 28/11/2016 19u30 O.Z ZVC Pearle - Madilux  -  ZVC 't Fabriekje : 5-4
Ma 28/11/2016 18u30 N.Z Cafétaria  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 3-8
Speeldag 12:
Ma 28/11/2016 19u30 N.Z De Kosmonauten  -  De Flamingo's : 2-8
Ma 28/11/2016 20u30 O.Z ZVC Les Copains  -  ZVC AD Delhaize : 2-6
Ma 28/11/2016 21u30 O.Z Sacobe  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 1-14
Di 6/12/2016 21u30 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  De Flamand Roses : 2-7
Do 8/12/2016 18u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  CRS : 6-6
Do 8/12/2016 19u30 O.Z Sint Sixtus  -  Cafétaria : 9-3
Do 8/12/2016 19u00 N.Z Outside Travel  -  ZVC Pearle - Madilux : 3-7
Speeldag 13:
Do 8/12/2016 20u00 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  De Kosmonauten : 3-3
Do 8/12/2016 21u00 N.Z De Flamingo's  -  ZVC Les Copains : 9-2
Ma 12/12/2016 18u30 O.Z CRS  -  Sint Sixtus : 5-3
Ma 12/12/2016 19u30 O.Z Cafétaria  -  Sacobe : 7-9
Ma 12/12/2016 18u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  ZVC 't Fabriekje : 8-5
Ma 12/12/2016 19u30 N.Z De Flamand Roses  -  Outside Travel : 5-7
Ma 12/12/2016 20u30 O.Z ZVC Pearle - Madilux  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 2-17
Speeldag 14:
Do 15/12/2016 18u30 O.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  De Flamingo's : 2-4
Ma 19/12/2016 18u30 N.Z Cafétaria  -  De Kosmonauten : 3-6
Ma 19/12/2016 19u30 N.Z CRS  -  Sacobe : 12-1
Ma 19/12/2016 20u30 O.Z De Flamand Roses  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 2-2
Ma 19/12/2016 21u30 O.Z ZVC Pearle - Madilux  -  Sint Sixtus : 4-6
Di 20/12/2016 20u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  Outside Travel : 3-6
Di 20/12/2016 21u30 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  ZVC Les Copains : 3-4
Speeldag 15:
Ma 9/01/2017 18u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  ZVC AD Delhaize : 5-6
Ma 9/01/2017 19u30 O.Z Sint Sixtus  -  De Flamand Roses : 3-6
Ma 9/01/2017 18u30 N.Z Outside Travel  -  ZVC 't Fabriekje : 5-2
Ma 9/01/2017 19u30 N.Z De Kosmonauten  -  CRS : 3-6
Ma 9/01/2017 20u30 O.Z De Flamingo's  -  Cafétaria : 17-3
Ma 9/01/2017 21u30 O.Z ZVC Les Copains  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 2-6
Di 10/01/2017 20u30 N.Z Sacobe  -  ZVC Pearle - Madilux : 3-14
Speeldag 16:
Ma 16/01/2017 18u30 N.Z De Flamand Roses  -  Sacobe : 11-7
Ma 16/01/2017 19u30 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 2-8
Ma 16/01/2017 20u30 O.Z ZVC Pearle - Madilux  -  De Kosmonauten : 4-9
Ma 16/01/2017 21u30 O.Z CRS  -  De Flamingo's : 3-5
Di 17/01/2017 20u30 N.Z Cafétaria  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 2-6
Di 17/01/2017 21u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  Sint Sixtus : 3-1
Do 19/01/2017 18u30 O.Z Outside Travel  -  ZVC Les Copains : 4-2
Speeldag 17:
Di 24/01/2017 21u30 N.Z De Flamingo's  -  ZVC Pearle - Madilux : 25-2
Do 26/01/2017 18u30 O.Z De Kosmonauten  -  De Flamand Roses : 5-3
Do 26/01/2017 19u30 O.Z ZVC Les Copains  -  Cafétaria : 5-4
Do 26/01/2017 19u00 NZ ZVC Dewaele Vastgoed  -  Outside Travel : 9-4
Do 26/01/2017 20u00 N.Z Sint Sixtus  -  ZVC 't Fabriekje : 3-2
Do 26/01/2017 21u00 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  CRS : 6-4
Ma 30/01/2017 19u30 N.Z Sacobe  -  ZVC AD Delhaize : 6-12
Speeldag 18:
Ma 30/01/2017 18u30 O.Z De Flamand Roses  -  De Flamingo's : 5-5
Ma 30/01/2017 19u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  ZVC Les Copains : 3-2
Ma 30/01/2017 18u30 N.Z ZVC Pearle - Madilux  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 3-14
Ma 30/01/2017 20u30 O.Z Outside Travel  -  Sint Sixtus : 8-4
Ma 30/01/2017 21u30 O.Z CRS  -  Cafétaria : 9-4
Di 7/02/2017 21u30 N.Z ZVC AD Delhaize  -  De Kosmonauten : 0-10
Do 9/02/2017 18u30 O.Z ZVC 't Fabriekje  -  Sacobe : 10-2
Speeldag 19:
Do 9/02/2017 19u30 O.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  De Flamand Roses : 6-3
Do 9/02/2017 19u00 NZ Sint Sixtus  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 0-2
Do 9/02/2017 20u00 N.Z ZVC Les Copains  -  CRS : 5-6
Do 9/02/2017 21u00 N.Z Cafétaria  -  ZVC Pearle - Madilux : 6-6
Ma 13/02/2017 19u30 O.Z De Flamingo's  -  ZVC AD Delhaize : 6-4
Ma 13/02/2017 18u30 N.Z De Kosmonauten  -  ZVC 't Fabriekje : 5-2
Ma 13/02/2017 20u30 O.Z Sacobe  -  Outside Travel : 0-10
Speeldag 20:
Ma 13/02/2017 18u30 O.Z Sint Sixtus  -  ZVC Les Copains : 9-11
Ma 13/02/2017 19u30 N.Z ZVC Pearle - Madilux  -  CRS : 3-7
Ma 13/02/2017 21u30 O.Z De Flamand Roses  -  Cafétaria : 3-3
Di 21/02/2017 21u30 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  De Flamingo's : 1-8
Do 23/02/2017 18u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  Sacobe : 14-4
Do 23/02/2017 19u30 O.Z ZVC AD Delhaize  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 2-14
Do 23/02/2017 19u00 NZ Outside Travel  -  De Kosmonauten : 0-3
Speeldag 21:
Ma 6/03/2017 18u30 O.Z CRS  -  De Flamand Roses : 4-2
Ma 6/03/2017 19u30 O.Z Sacobe  -  Sint Sixtus : 6-7
Ma 6/03/2017 18u30 N.Z Cafétaria  -  ZVC AD Delhaize : 4-7
Ma 6/03/2017 19u30 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  ZVC 't Fabriekje : 9-2
Ma 6/03/2017 20u30 O.Z ZVC Les Copains  -  ZVC Pearle - Madilux : 10-4
Ma 6/03/2017 21u30 O.Z De Flamingo's  -  Outside Travel : 6-8
Di 7/03/2017 20u30 N.Z De Kosmonauten  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 4-1
Speeldag 22:
Ma 13/03/2017 19u30 O.Z Sint Sixtus  -  De Kosmonauten : 3-4
Ma 13/03/2017 18u30 N.Z Sacobe  -  ZVC Les Copains : 0-10
Ma 13/03/2017 19u30 N.Z De Flamand Roses  -  ZVC Pearle - Madilux : 5-5
Ma 13/03/2017 20u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  De Flamingo's : 1-9
Ma 13/03/2017 21u30 O.Z ZVC AD Delhaize  -  CRS : 2-2
Di 14/03/2017 20u30 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  Cafétaria : 9-3
Di 14/03/2017 21u30 N.Z Outside Travel  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 3-12
Speeldag 23:
Di 21/03/2017 20u30 N.Z De Flamingo's  -  Sint Sixtus : 9-2
Di 21/03/2017 21u30 N.Z ZVC Pearle - Madilux  -  ZVC AD Delhaize : 5-6
Do 23/03/2017 18u30 O.Z CRS  -  ZVC 't Fabriekje : 7-3
Do 23/03/2017 19u30 O.Z ZVC Les Copains  -  De Flamand Roses : 1-10
Do 23/03/2017 19u00 N.Z De Kosmonauten  -  Sacobe : 14-3
Do 23/03/2017 20u00 N.Z Cafétaria  -  Outside Travel : 3-8
Do 23/03/2017 21u00 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 5-0
Speeldag 24:
Di 28/03/2017 20u30 N.Z Outside Travel  -  CRS : 2-4
Di 28/03/2017 21u30 N.Z Sint Sixtus  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 1-4
Do 30/03/2017 18u30 O.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  Cafétaria : 4-4
Do 30/03/2017 19u30 O.Z Sacobe  -  De Flamingo's : 3-12
Do 30/03/2017 19u00 NZ De Kosmonauten  -  ZVC Les Copains : 7-2
Do 30/03/2017 20u00 N.Z ZVC AD Delhaize  -  De Flamand Roses : 0-4
Do 30/03/2017 21u00 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  ZVC Pearle - Madilux : 0-10
Speeldag 25:
Di 18/04/2017 20u30 N.Z De Flamingo's  -  De Kosmonauten : 2-6
Di 18/04/2017 21u30 N.Z De Flamand Roses  -  ZVC 't Fabriekje : 10-3
Do 20/04/2017 18u30 O.Z ZVC Pearle - Madilux  -  Outside Travel : 5-5
Do 20/04/2017 19u30 O.Z CRS  -  ZVC Dewaele Vastgoed : 8-5
Do 20/04/2017 19u00 N.Z Cafétaria  -  Sint Sixtus : 3-4
Do 20/04/2017 20u00 N.Z ZVC Bouwwerken Turcq  -  Sacobe : 18-1
Do 20/04/2017 21u00 N.Z ZVC AD Delhaize  -  ZVC Les Copains : 5-11
Speeldag 26:
Di 2/05/2017 20u30 N.Z Sint Sixtus  -  CRS : 2-8
Do 4/05/2017 19u00 N.Z De Kosmonauten  -  ZVC Bouwwerken Turcq : 5-6
Do 4/05/2017 18u30 O.Z ZVC Les Copains  -  De Flamingo's : 6-7
Do 4/05/2017 19u30 O.Z Sacobe  -  Cafétaria : 10-0
Di 2/05/2017 21u30 N.Z ZVC Dewaele Vastgoed  -  ZVC Pearle - Madilux : 6-4
Do 4/05/2017 20u00 N.Z Outside Travel  -  De Flamand Roses : 4-14
Do 4/05/2017 21u00 N.Z ZVC 't Fabriekje  -  ZVC AD Delhaize : 0-4

Reeks 1
1. Poper-Ink - Pearle 5 10
2. ZVC Bouwwerken Turcq 6 9
3. De Flamingo's 6 7
Volledige stand »
Reeks 2
1. BV Service 5 9
2. ZVC Verano 5 9
3. D'n Hommelzak 6 8
Volledige stand »
Reeks 3
1. Tuinen Vanthournout 5 8
2. ZVC De Keikopschotters 4 8
3. Studax KFC Poperinge 6 8
Volledige stand »