Home
Historiek
Tuchtcommissie
Schorsingen
Bestuur
Reglement
Kalender
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Beker
Sponsors
Ploegen
Reeks 1
Reeks 2
Reeks 3
Links
Deelnemen

Kalender Reeks 3

Ma 13/09/2021 18u30 N.Z FC Commerce  -  De Fistons : 5-2
Ma 13/09/2021 19u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  't Projekt : 5-5
Di 14/09/2021 21u15 N.Z FC De Bearn  -  ZVC Poging 5 : 10-3
Do 16/09/2021 18u30 O.Z De Hoppeshotters  -  De Sterresjotters : 1-6
Do 16/09/2021 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  Annie-Trans : 2-2
Ma 20/09/2021 19u45 O.Z FC Rechtendeure  -  FC De Bearn : 6-6
Ma 20/09/2021 20u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Sterresjotters : 4-3
Do 23/09/2021 18u30 O.Z Annie-Trans  -  't Projekt : 3-6
Do 23/09/2021 20u30 N.Z De Fistons  -  ZVC Poging 5 : 4-3
Do 23/09/2021 21u30 N.Z FC Commerce  -  De Hoppeshotters : 10-1
Ma 27/09/2021 19u30 N.Z De Sterresjotters  -  FC Commerce : 1-4
Ma 27/09/2021 20u45 O.Z 't Projekt  -  FC De Bearn : 9-4
Di 28/09/2021 21u15 N.Z De Hoppeshotters  -  FC Rechtendeure : 3-3
Do 30/09/2021 19u30 O.Z ZVC Poging 5  -  ZVC De Keikopschotters : 5-3
Do 30/09/2021 19u30 N.Z Annie-Trans  -  De Fistons : 7-2
Ma 4/10/2021 19u30 N.Z FC De Bearn  -  De Hoppeshotters : 4-0
Ma 4/10/2021 19u45 O.Z FC Rechtendeure  -  De Sterresjotters : 6-2
Do 7/10/2021 18u30 O.Z De Fistons  -  't Projekt : 1-9
Do 7/10/2021 20u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  Annie-Trans : 0-6
Do 7/10/2021 21u30 N.Z FC Commerce  -  ZVC Poging 5 : 7-5
Ma 11/10/2021 20u45 O.Z Annie-Trans  -  FC Commerce : 8-3
Di 12/10/2021 21u15 N.Z 't Projekt  -  De Hoppeshotters : 11-0
Do 14/10/2021 19u30 O.Z ZVC Poging 5  -  FC Rechtendeure : 1-3
Do 14/10/2021 19u30 N.Z De Fistons  -  ZVC De Keikopschotters : 8-8
Do 14/10/2021 21u30 N.Z De Sterresjotters  -  FC De Bearn : 4-9
Ma 18/10/2021 18u45 O.Z Annie-Trans  -  FC De Bearn : 3-4
Ma 18/10/2021 20u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC Commerce : 2-5
Do 21/10/2021 18u30 O.Z ZVC Poging 5  -  De Hoppeshotters : 2-2
Do 21/10/2021 19u30 O.Z De Fistons  -  FC Rechtendeure : 2-2
Do 21/10/2021 20u30 N.Z 't Projekt  -  De Sterresjotters : 3-1
Ma 25/10/2021 18u45 O.Z FC Rechtendeure  -  ZVC De Keikopschotters : 1-2
Ma 25/10/2021 19u45 O.Z FC Commerce  -  't Projekt : 3-3
Ma 25/10/2021 20u45 O.Z FC De Bearn  -  De Fistons : 6-2
Di 26/10/2021 20u15 N.Z De Hoppeshotters  -  Annie-Trans : 0-7
Do 28/10/2021 18u30 O.Z De Sterresjotters  -  ZVC Poging 5 : 6-3
Ma 8/11/2021 18u30 N.Z 't Projekt  -  ZVC Poging 5 : 3-3
Ma 8/11/2021 18u45 O.Z Annie-Trans  -  De Sterresjotters : 11-1
Ma 8/11/2021 20u45 O.Z FC Commerce  -  FC Rechtendeure : 5-7
Ma 15/11/2021 18u45 O.Z De Hoppeshotters  -  ZVC De Keikopschotters : 3-6
Ma 15/11/2021 21u45 O.Z De Sterresjotters  -  De Fistons : 8-2
Di 16/11/2021 20u15 N.Z FC Rechtendeure  -  't Projekt : 1-5
Do 18/11/2021 20u30 N.Z FC De Bearn  -  FC Commerce : 4-4
Do 18/11/2021 21u30 N.Z ZVC Poging 5  -  Annie-Trans : 2-5
Ma 22/11/2021 18u45 O.Z De Sterresjotters  -  ZVC De Keikopschotters : 5-6
Ma 22/11/2021 19u45 O.Z De Hoppeshotters  -  FC Commerce : 1-10
Ma 22/11/2021 20u45 O.Z 't Projekt  -  Annie-Trans : 4-3
Do 25/11/2021 18u30 O.Z FC De Bearn  -  FC Rechtendeure : 2-15
Do 25/11/2021 19u30 N.Z ZVC Poging 5  -  De Fistons : 7-5
Ma 29/11/2021 18u30 N.Z FC Commerce  -  De Sterresjotters : 2-4
Ma 29/11/2021 21u45 O.Z FC De Bearn  -  't Projekt : 3-4
Di 30/11/2021 20u15 N.Z De Fistons  -  Annie-Trans : 1-3
Do 2/12/2021 18u30 O.Z FC Rechtendeure  -  De Hoppeshotters : 12-0
Do 2/12/2021 20u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  ZVC Poging 5 : 4-2
Ma 6/12/2021 19u30 N.Z Annie-Trans  -  ZVC De Keikopschotters : 6-2
Ma 6/12/2021 19u45 O.Z 't Projekt  -  De Fistons : 9-1
Ma 6/12/2021 20u45 O.Z De Sterresjotters  -  FC Rechtendeure : 3-4
Di 7/12/2021 21u15 N.Z De Hoppeshotters  -  FC De Bearn : 3-8
Do 9/12/2021 21u30 N.Z ZVC Poging 5  -  FC Commerce : 5-1
Ma 13/12/2021 18u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC De Bearn : 5-7
Ma 13/12/2021 19u30 N.Z De Fistons  -  De Hoppeshotters : 9-1
Ma 3/01/2022 18u30 N.Z FC Rechtendeure  -  ZVC Poging 5 : 3-3
Ma 3/01/2022 18u45 O.Z FC Commerce  -  Annie-Trans : 4-10
Ma 3/01/2022 20u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Fistons : 4-4
Do 6/01/2022 19u30 O.Z De Hoppeshotters  -  't Projekt : 3-8
Do 6/01/2022 20u30 N.Z FC De Bearn  -  De Sterresjotters : 2-4
Ma 10/01/2022 19u45 O.Z De Sterresjotters  -  De Hoppeshotters : 11-2
Ma 10/01/2022 20u45 O.Z 't Projekt  -  ZVC De Keikopschotters : 6-2
Ma 10/01/2022 21u45 O.Z ZVC Poging 5  -  FC De Bearn : 3-4
Do 13/01/2022 19u30 O.Z Annie-Trans  -  FC Rechtendeure : 6-3
Do 13/01/2022 19u30 N.Z De Fistons  -  FC Commerce : 1-7
Ma 17/01/2022 19u45 O.Z FC De Bearn  -  Annie-Trans : 6-7
Ma 17/01/2022 20u45 O.Z FC Rechtendeure  -  De Fistons : 3-4
Di 18/01/2022 20u15 N.Z FC Commerce  -  ZVC De Keikopschotters : 5-2
Do 20/01/2022 18u30 O.Z De Hoppeshotters  -  ZVC Poging 5 : 1-9
Do 20/01/2022 19u30 O.Z De Sterresjotters  -  't Projekt : 2-2
Ma 24/01/2022 18u30 N.Z 't Projekt  -  FC Commerce : 3-1
Ma 24/01/2022 18u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC Rechtendeure : 0-3
Di 25/01/2022 20u15 N.Z De Fistons  -  FC De Bearn : 3-1
Di 25/01/2022 21u15 N.Z ZVC Poging 5  -  De Sterresjotters : 4-7
Do 27/01/2022 21u30 N.Z Annie-Trans  -  De Hoppeshotters : 15-0
Ma 31/01/2022 18u30 N.Z FC De Bearn  -  ZVC De Keikopschotters : 8-4
Ma 31/01/2022 19u30 N.Z De Sterresjotters  -  Annie-Trans : 7-4
Ma 31/01/2022 20u45 O.Z ZVC Poging 5  -  't Projekt : 0-7
Do 3/02/2022 19u30 O.Z FC Rechtendeure  -  FC Commerce : 2-1
Do 3/02/2022 19u30 N.Z De Hoppeshotters  -  De Fistons : 0-6
Ma 14/02/2022 18u30 N.Z 't Projekt  -  FC Rechtendeure : 10-5
Ma 14/02/2022 18u45 O.Z De Fistons  -  De Sterresjotters : 2-6
Ma 14/02/2022 19u45 O.Z Annie-Trans  -  ZVC Poging 5 : 6-2
Do 17/02/2022 19u30 O.Z FC Commerce  -  FC De Bearn : 6-3
Do 17/02/2022 21u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Hoppeshotters : 11-1
Ma 21/02/2022 18u30 N.Z ZVC De Keikopschotters  -  De Sterresjotters : 3-5
Ma 21/02/2022 19u30 N.Z Annie-Trans  -  't Projekt : 4-4
Ma 21/02/2022 19u45 O.Z De Fistons  -  ZVC Poging 5 : 3-3
Ma 21/02/2022 20u45 O.Z FC Rechtendeure  -  FC De Bearn : 3-4
Do 24/02/2022 21u30 N.Z FC Commerce  -  De Hoppeshotters : 10-3
Ma 7/03/2022 18u30 N.Z Annie-Trans  -  De Fistons : 4-2
Ma 7/03/2022 19u45 O.Z De Sterresjotters  -  FC Commerce : 0-7
Di 8/03/2022 21u15 N.Z De Hoppeshotters  -  FC Rechtendeure : 0-9
Do 10/03/2022 20u30 N.Z 't Projekt  -  FC De Bearn : 3-3
Do 10/03/2022 21u30 N.Z ZVC Poging 5  -  ZVC De Keikopschotters : 3-3
Ma 14/03/2022 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  De Sterresjotters : 6-5
Ma 14/03/2022 18u45 O.Z FC Commerce  -  ZVC Poging 5 : 9-3
Ma 14/03/2022 20u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  Annie-Trans : 4-17
Ma 14/03/2022 21u45 O.Z De Fistons  -  't Projekt : 4-4
Do 17/03/2022 18u30 O.Z FC De Bearn  -  De Hoppeshotters : 6-1
Ma 21/03/2022 18u30 N.Z De Fistons  -  ZVC De Keikopschotters : 5-1
Ma 21/03/2022 19u45 O.Z De Sterresjotters  -  FC De Bearn : 2-2
Ma 21/03/2022 21u45 O.Z ZVC Poging 5  -  FC Rechtendeure : 4-8
Do 24/03/2022 19u30 O.Z Annie-Trans  -  FC Commerce : 5-3
Do 24/03/2022 19u30 N.Z 't Projekt  -  De Hoppeshotters : 5-1
Ma 25/04/2022 19u30 N.Z FC De Bearn  -  ZVC Poging 5 : 9-3
Ma 25/04/2022 18u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  't Projekt : 2-3
Do 28/04/2022 18u30 O.Z De Hoppeshotters  -  De Sterresjotters : 1-6
Do 28/04/2022 19u30 N.Z FC Rechtendeure  -  Annie-Trans : 3-2
Do 28/04/2022 21u30 N.Z FC Commerce  -  De Fistons : 7-4
Ma 2/05/2022 19u30 N.Z 't Projekt  -  De Sterresjotters : 11-4
Ma 2/05/2022 19u45 O.Z ZVC Poging 5  -  De Hoppeshotters : 2-6
Di 3/05/2022 20u15 N.Z Annie-Trans  -  FC De Bearn : 10-2
Di 3/05/2022 21u15 N.Z De Fistons  -  FC Rechtendeure : 3-2
Do 5/05/2022 18u30 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC Commerce : 3-14
Ma 9/05/2022 18u30 N.Z FC Commerce  -  't Projekt : 3-5
Ma 9/05/2022 18u45 O.Z De Hoppeshotters  -  Annie-Trans : 1-11
Ma 9/05/2022 19u45 O.Z De Sterresjotters  -  ZVC Poging 5 : 8-2
Ma 16/05/2022 19u45 O.Z De Fistons  -  De Hoppeshotters : 11-3
Ma 16/05/2022 21u45 O.Z ZVC De Keikopschotters  -  FC De Bearn : 3-7
Di 17/05/2022 21u15 N.Z Annie-Trans  -  De Sterresjotters : 7-3
Do 19/05/2022 19u30 O.Z 't Projekt  -  ZVC Poging 5 : 8-5
Do 19/05/2022 21u30 N.Z FC Commerce  -  FC Rechtendeure : 2-9
Ma 23/05/2022 19u30 N.Z De Sterresjotters  -  De Fistons : 6-3
Ma 23/05/2022 18u45 O.Z FC Rechtendeure  -  't Projekt : 3-9
Di 24/05/2022 20u15 N.Z De Hoppeshotters  -  ZVC De Keikopschotters : 4-10
Ma 30/05/2022 18u30 N.Z ZVC Poging 5  -  Annie-Trans : 2-10
Ma 30/05/2022 18u45 O.Z FC De Bearn  -  FC Commerce : 8-4
Do 2/06/2022 20u30 N.Z FC De Bearn  -  De Fistons : 6-3
Do 2/06/2022 21u30 N.Z FC Rechtendeure  -  ZVC De Keikopschotters : 5-5


Reeks 1
1. Arsenal 24 44
2. ZVC Bouwwerken Turcq 24 35
3. De Kosmonauten 24 31
Volledige stand »
Reeks 2
1. Inflarent 24 35
2. BV Service 24 32
3. D'n Hommelzak 24 31
Volledige stand »
Reeks 3
1. 't Projekt 27 47
2. Annie-Trans 27 42
3. FC De Bearn 27 34
Volledige stand »